Otázky na RNG

fidorka 2

Ešte dodávam, že po antibiotikách tieto pocity pálenia ustúpia na nejaký čas, ale potom asi o 2-3 mesiace sa opäť vrátia. Je škoda že lekárka mi tie antibiotiká odmieta predpísať lebo ona mi chorobu neuznáva /vraj sú ti nervy/ a navoľno sa nedajú kúpiť, takže mi zostáva len trpieť.

fidorka 2

Večernica - problémy ktoré opysuješ aj ja pociťujem už dobrých 15 rokov, a lekárka sa mi tiež len smiala a povedala že "to sú nervy", bola som aj u rôznych odborných lekárov a žiadny nevedel čo to je. Dúfam, že Ty budeš mať u lekárov viac šťastia.

RNG

zlatino, kokosovy olej pouziva znacna cast sveta ako rastlinny olej od natierania koze az po varenie a pecenie.
Je mierne antimikrobialny, pouziva sa proti kandide a inym kvasnym infekciam, je vcyborna vyziva a zdroj energie. Od tzv dlhoretazcovych olejov(C16 az C 22) sa lisi lahsim prienikom cez kozu, bunkove steny a telo ho vie pouzit aj na vyrobu
mechanickej energie, podobne ako cukry na rozdiel od inych olejov, ktore telo vyuziva prakticky len na vyrobu tepla
(termogeneracia)

Ja si davam rano miesto kavy lyzicku kokosaku na energiu. Niekedy aj poobede, ked som s energiou nizko.

Ako cukrovkar totiz nemozem pit ziadne sladke posilnujuce drinky, co je v podstate nezdrave pre kazdeho, nakoniec.
......
Chemicky rozbor kokosoveho oleja su hlavne stredne dlhe mastne kyseliny(C8 az C12) viazane ako ine rastlinne tuky do triglyceridov.

RNG

Zlatino, viacej obchodov na Slovensku predava panensky(virgin) kokosovy olej, aj moje. Dokonca u mna najdes extra virgin kvalitu s nezavislou atestaciou kvality GMP.
Nepytaj sa , kde najdes moje obchody a klikni vedla na lavo od textu na Google reklamu, Doplnky vyzivy(RNG) a zavolaj predavackam, co maju v obchode.
Ja neviem, lebo mna neinformuju ako stoji inventura.....

RNG

vecernica, vnimanie a posudzovanie nervovych signalov sa deje v mozgu. Pri niektorych vzruchoch sa v mozgu vytvoria rozne kratke zablesky faloznych nervovych signalov.
Nejaky drobny zapal nervov v mozgu bude najskor zdroj tychto prtechodnych pocitov. Skus brat nieco protizapalove, ako curcumin(turmeric) a Quercitin, a tiez plno na nervy hojiveho rybacieho oleja(3x3+ gramy). Pripadne mozes zobrat aj napr antiviralny a adaptogenny astragalus, lebo zapal moze byt dosledkom viralneho napadnutia nervov, co zvykne robit herpes a EBV v tele dost casto.

zlatino

RNG akde mozem ten prirodny olej kupit dostat ho v lekarni?lebo v potravinach som sa snim nestretla ana co je este dobry dakujem

vecernica

Chcem sa spytat ci RNg nahodou netusi co to moze byt. Zakaslem a citim v celom tele akoby ihlicky ma stipnu. Potom napriklad niecoho sa zlaknem napr v telke, trhnem sebou a take palive ihlicky najme po celych rukach.Trva to sekundu . ako by som bola po celom tele okorenena chilly,alebo ako maly prud po mne presiel.Mam to asi 3 mesiace.No ako viem ten moj uzasny lekar medialne znami sa mi vysmeje.,ale mam s toho dost strach.Aspon typ akym smerom mam navadzat toho mojho lekara ak ma nahodou neodbije.

RNG

lizanka, inac neber to tak tragicky, ked si pomozes aspon trochu , si na tom lepsie, ako druhi, co si nepomahaju nijak. A pri tom sa doziju dost dlheho veku....
Neskor, ked budes mat lepsiu kontrolu nad tym co jes, budes si to moct zariadit lepsie.
Moja mama jedla aj skodlive margariny a chemicky a tepelne upravovane rastlinne tuky a predsa sa dozila do 96 a este 86 rocna absolvovala v tropoch na Yucatane vylety na majske pyramidy v teplach 40 stupnov celzia.
Takze ziadne strachy.

RNG

lizanka, lecitin rozpusta=emulzifikuje vsetky tuky, ci skodlive ci nie.. A tym da moznost aj skodlivym sa spalit,a potom uz nepredstavuju problem, lebo su odstranene.
Len ulozene skodlive tuky su problem, lebo zamoruju telo.

lizanka

dobry vecer RNG, dneska mi prisiel balicek z Lucenca a v nom aj granulovany lecitin, chcela by som sa spytat ci pomoze v pripade, ked skolsky obed z jedalne obsahuje aj nejake skodlive tuky a ja nemam moznost sa mu vyhnut, lebo rodicia silou-mocou chcu "aby som mala teplu stravu", ci nejako pomoze zmiernit skodlive ucinky tukov, napr. v omackach, privarkoch...a tiez ci nejake enzymy zmensuju skodlivost bielej muky v jedlach, mam na mysli enzymy a tak...lebo vacsinou sa tomu nemam ako vyhnut, od hladu umriet nechcem a varit si kazdy bozi den obed den dopredu cez skolsky rok casovo stihnut nedokazem, dakujem