Otázky na RNG

krpatucka

dobry den RNG,
mamina je 2 dni po operacii (vyoperovali jej maternicu kvoli myomom). chcem sa spytat, co by jej pomoholo, aby sa rychlo dala do poriadku. aby sa vsetko hojilo a hlavne velka jazva, co jej spravili cez cele brucho. dakujem pekne!

[zruseny12]

RNG,ja som si objednala v tvojej predajni tablety GSE a neviem ako ich mam uzivat...mam problem zo zapalom -mocove cesty a zenske veci....uz som sa pytala a neodpovedal si mi....dakujem...

RNG

prima, povodne uspesne pokusy robene na potkanoch, kde im predlzili zivot o 50% robili s 20 mg na kg vahy. Na ludoch zatial nikto neuverejnil ziadne data, aspon ja som si o tom nie vedomy. Ludia z ustavu po zverejneni pokusov zacali brat minimum 5 mg na kg vahy. To uz su vyse 3 roky odvtedy, ja som bral osobne 100-200 mg, teraz som si aj so zenou objednal 1000 mg(2 kapsule) a robime na sebe pokus, po par mesiacoch budeme snad vidiet nejake vysledky, dufam.(besne drahe inac, takze dufam ze vysledok nebude len tensia penazenka...)
Ked ma to prilis omladi, dufam ze nebudem potrebovat plienky, hahaha.

RNG

luse, aloe je neobmedzene, ale minimum na ucinnost je 4x1 lyzicka denne.
Chaparal bude problem pre dieta kvoli chuti, ale na stvorrocne 2x1/2 tabletky by bolo asi spravne na vahu.
Ako to do neho dostanes, neviem. Ako sa ti podarilo dat do neho oreganovy olej???
......
Life'S green je len koncentrovane(susene) jedlo, takze davka je podla vole.
Odporucana davka vyrobcom je asi 10 gramov, ale ja osobne, ked nezabudnem si dam aj 20 gramov(4 lyzicky) , takze 1 lyzicka pre dieta?
To ale nie je liecive priamo, len supervyziva.

RNG

fidorka, ked ti antibiotika zabrali, znamena ze ti potlacili v tele nejake bakterie, ktore ale neznicili. To vyzera na take "tvrdohlave" a tazko znicitelne, ako boreliozne alebo chlamidia trachomis.
Tieto sa velmi pomaly v tele rozmnozuju, obvykle sami nesposobia choroby ale znizia celkovu imunitu tela a ine infekcie maju "zelenu", vcitane vlastnych virusov, ktore mame kazdy.
Skus GSE, extrakt z olivovych listov a Samento/vilcacoru na tie zakuklene tvrdohlave a uz spomenute na viralne, zapaly a hojenie nervov

luse

Dobry den, moj syn 4rocny syn ma vysoke teploty a boli ho hrdlo. Davam mu oregano 2x1tobolku, GSE 20kv do 3dclvody,vitam C, colostrum, striekam do hrdla striebornu vodu,davam mu zinok,selen probiotika. Mam doma aj aloe vera aj chaparal a chcela by som vas poprosit ci by ste mi napisali davkovanie pre 4rocne dieta a ci uvedene veci davkujem spravne.Mozem mu davat aj life´s greens?a kolko? Vopred velmi pekne dakujem.