Otázky na RNG

RNG

agatka, baretov pazerak(barrett's esophagus) je poskodene tkanivo v pazeraku neustalou palou, tj kyselinami zo zaludka.
Nebezpecny je pre to, ze vsetky poskodene tkaniva chronicky znova poskodzovane sa mozu po case zmenit na rakovinu. Barretov pazerak ale este nie je rakovina a ked sa odstrani zdroj paly, tkanivo sa moze po case regenerovat, hlavne s pomocou roznych silnych antioxidantov a regeneracnych latok.
V prvom rade ale musis zastavit za kqazdu cenu kvasenie v zaludku, lebo len kvasne plyny a peny prinutia uzaver medzi pazerakom a zaludkom sa otvorit.
Cim je v zaludku VIAC kyselin, tym pevnejsie je ten uzaver zavrety a tym mensia pravdepodobnost kvasenia v zaludku, lebo kyseliny znicia vsetky bakterie, teda aj kvasne.
Pala je z NEDOSTATKU kyselin, nie z prebytku, ako nam lekari tvrdia a ludia si bezne myslia. Iste si brala prostriedky proti kyselinam velmi dlho a nasledok mas zniceny pazerak.
Takze odporucam Betain HCL s kazdym jedlom, ziadne tabletky proti kyselinam, jwst menej, nikdy nie vecer pred spankom. A pala by ti mala prejst za tyzden, alebo este skorej. Ked prestanes mat palu, poskodeny pazerak sa postupne zahoji. Pomaha pri tom brat casto denne malicke mnozstva kokosoveho oleja(kazde 2 hodiny pol lyzicky).
Pre istotu ber selen, zinok,aloe pripadne indonal alebo collostrum na lepsie regenerovanie tkaniva.
Silne antioxidanty tiez pomozu a hodne zelenin, malo cukru a bielych muk, menej masa, viac ryb.
A panenske oleje, ziadne ine.
Inac tema desatoro je nielen liecenie, ale aj prevencia rakovin.
Protirakovinne su I3C, DIM, graviola, lapacho, B-17, betaglukany, Samento, CoQ-10....

RNG

luse, anafylakticke reakcie na mlieko, to som este nepocul. A alergia neprodukuje dni trvajuce horucky. Takze to nie je z mlieka.
Mineraly na kosti moze pouzivat kazdy, pre tych co maju oslabene vstrebavanie su lepsie komplexne mineraly organicky viazane a v kapsuliach, nez v tabletach
Tam je dobra zmes Bone essentials, davaj mu ju so spirulinou.
Biele flaky na nechtoch su hlavne z nedostatku zinku, co je zaroven dovod na slabu imunitu a slaby cuch a chut.

RNG

oli tie Caucam prasky zo susenych mravcov su z Ciny(druh polyrchis vicina) a Cinania im pripisuju hromady liecivych ucinkov.Teda ako potravinovemu doplnku.

Ja ale doverujem len prostriedkom preverenym zapadnymi lekarmi, Cinska medicina je zalozena nie na vedeckom zaklade, ale na tradicii, podobne ako indicka ayurveda.
Samozrejme obe obsahuju plno velmi uzitocnych a ucinnych liekov a liecivych doplnkov,
ale aj hromadu neistych.
Naviac Cinska kvalita je dost pochybna, radsej mam produkty preverene US laboratoriami.

Prasok predavaju aj cez ruskych distributorov, a tym doverujem este menej.
Mozno maju pravdu, ze je to cenny zdroj liecivych latok, ale ja si pockam, kym to tunajsi(USA)lekari preveria a tunajsi vyrobci skontroluju, precistia a kapsuluju.
Nechapem, pre co by mal byt velmi drahi, leda ze sa na tom niekto chce "nabalit"
www.caucams.com
tam mas cenu za 1 kg dessicated spine ants(susenych mravcov ) 30 US dollars . co je menej, nez 600 korun za kilo pri dnesnej premene.
Samozrejme, kym to dojde na Slovensko, pomelie sa to a anplni do kapsul moze to vzrast na 6 nasobok za kilo. Viac je "nabalenie sa " vyrobcov a distributorov.
Takze by to nemalo byt velmi drahe v povedzme 250 mg kapsuliach

luse

Rng, moj syn nema problem zjest hocico co mu pomoze vyliecit sa:) oregano dokonca pochrume.aj s gse nema problem.Ten chaparal som vyriesila tak, ze som vysypala polovicu kapsulky a jemu som dala zvysok v kapsulke,takze necitil chut.Je alergicky na kravske mlieko a pred par dnami jedol nejake mliecne jedlo, myslite ze by mohol mat takuto horuckovu reakciu. Lebo ked sme nevedeli, ze je alergicky na mlieko tak teplotoval bez inych priznakov velmi casto.Prisne dodrziava bezmliecnu dietu a doteraz bol pokoj.Mam aj lactase enzym od vas ale este som ho neskusala.Ak mu ho dam napriklad s acido mliekom nemusim sa bat nejakych reakcii? Este by som sa chcela spytat ci mozem davat malemu mineraly na kosti od vas a kolko? Zacali sa mu robit biele skvrnky na nechtoch-znamena to ze ma malo vapnika?DAKUJEM ZA ODPOVED :)

agatka

dobry den rng,mam jeden problem bojim sa zd mam ten barretov pazerak....zomiera sa na to,respektive da sa vyliecit?mam 22 rokov...

RNG

krpatucka, operacie zanechaju po sebe plno poskodeneho tkaniva a krvne zrazeniny, cize bromelain by mal na to pomoct. Riedi krv a rozpusta zrazeniny, ked ho zoberes na prazdny zaludok hodinu pred jedlom. 2x600 GDU je davkovanie pre dospeleho.
Ked chces, mozes vyskusat zmes praskoveho cukru, kokosoveho oleja a par kvapiek GSE(1.5 lyzice jemne mleteho praskoveho cukru, 1 lyzicu kokosoveho oleja a 5 kvapiek GSE, dobre pomiesat a naniest na ranu.
Aspon mne to velmi pomaha na rany, inac sa mi ako cukrovkarovi nechcu hojit.
Zmes netreba chladit a najlepsie je ju dat do sklenneho kelimka (od nejakej kozmetiky?)

oli

RNG viem že sa liečiš na cukrovku. Objavila doplnok výživy aj na liečbu cukrovky - prášok z divých mravcov. Poznáš to? Ten prášok je ale riadne drahý.
Inak dnes som dostala z Lučenca doplnky, tak som sa nemýlila keď som napísala že predavačky sú ochotné.