Otázky na RNG

RNG

amika, skus zmes na vlasy=vitaminy+ mineraly ako napr Mega vitamins for hair v mojich obchodoch alebo nieco podobne z inych obchodov. Porovnaj si ich zlozenia s mojim
-odkaz odstránený-

krcik

v posledných týždňoch ma viackrát už chytil veľmi silný kŕč v prstoch nôh. bolo to také intenzívne, že som nemohla vôbec chodiť, stáť, sedieť, skoro sa to nedalo vydržať. mám 47 rokov, užívam minerálne prípravky (magnézium, draslík atď.). RNG., nevieš,aká by mohla byť príčina a čo sa s tým dá robiť? dik za radu.

amika

Hello RNG,prosim ta stale mi padaju vlasy ci mam stres ci nie,ci jem zdravo ci nie...porad nieco dobre proti vypadavaniu mojich vlaskov :-(

daria

rng takze nie je vhodne miesat psylium s jedlom(napr jogurt)alebo nevadi ked to potom zapijem mnozstvom vody?(viem ze voda rozrieduje kyseliny a po jedle ani pred by sa nemalo pit)

oli

RNG tiež veľmi nedôverujem čínskym výrobkom. V minulosti som si kúpila nejaké bylinkové guličky na oči a nič moc.
Ten prášok z tých mravcov stojí vyše 2000 tisíc korún, ozaj sa niekto na tom asi nabaľuje.
Inak tvoje doplnky sú v porovnaní s inými ozaj kvalitné a za veľmi dobrú cenu.