Otázky na RNG

vecernica

Dakujem RNg .Zabudla som ti povedat ze ma boli achiolva slacha.a viem ze mam herpes ..ale viem ze ho mam,,ale neni diagnostikovany ,lebo nikdy nebolo vraj lozisko take aby stihli zobrat lekary vzorku ,vraj hnis. ale ten nestihol sa vytvorit/ Ja som ta co ma obcas divne bolia nervy po celom tele, akoby stipnu ..nieco ako rychle mravencenie. u mna je mozna nakaza asi zo zubov, alebo ako vravis herpes. Cize co najlepsie brat a velmi radikalne? a kde to kupit?Fakt mam verit ....?bude to asi virus,,aj tak aj tak si to objednam ,,len ma naviguj presne co. mail spenatvhlave@gmail.com...soryy za tak trapny mail ,ale obcas sa tak citim..

RNG

Najnovsia firma pod NBTY je Doctor's Trust.V zozname nie je uvedena,
tak ako tam nie su uvedene aj produkty predavane cez velkoobchodnu siet a rozne supermarkety

RNG

amika, precitaj si pozornejsie: produkt NEOBSAHUJE, drozdie, cukor....
Inac v Holandsku mas firmu Holland and Barrett( www.hollandandbarrett ), ktora predava tie iste vyrobky ako ja od megavyrobcu NBTY.
www.nbty.com
ma vyse 15 maloobchodnych znaciek. Mnohe vyrobky pobocnych firiem maju dokonca rovnake cisla tovarov, nielen rovnake zlozenia.

RNG

jesy,
ppm je skratka parts per milion=miliontiny.
Jedna kvapka GSE obsahuje v 60 mg asi 20 mg citricidalu(aktivna zlozka v GSE)
Ak das 1 kvapku GSE do litra vody, je to 20 mg na 1000 gramov vody, tj 20 ppm.
........
60 kvapiek GSE do litra je teda 1200 ppm citricidalu. Nezabudaj ze ten liter takehoto roztoku sa v tele znacne zriedi(podla vahy) . Keby sme predpokladali vahu 60 kg a dokonale rozptylenie v tele, dostaneme 24 ppm hladinu citricidalu vsade v tele. Ale v tele to nie je rozptylene rovnomerne, najvacsia koncentracia je v krvi, samozrejme, najmensia v kostiach.

RNG

krcik, moze to byt zo zlej cirkulacie krvi, skus brat rybaci olej a bromelain na zriedenie krvi a odstranenie pripadnych tromboidov, ktore vytvaraju tiez taketo symptomy.
MIneralove zmesy na kosti v tvojom veku su odporucane vseobecne. Ak ti tie krce zjedenie dvoch bananov odstrani, pozri sa za zdrojom draslika, napr sol so znizenym obsahom sodika(38% draslika) v Bille a pouzivaj ju do vsetkeho miesto obycajnej soli.

RNG

Luse, neodporucam chaparal na podporu imunity, to je prisilny doplnok na to. Skus astragalus, bazu, l-lysin, aloe vera, tie mozes brat donekonecna ako posilnenie viralnej imunity. Na bakterialne hlavne probiotika, pripadne beta glukany. Dospela davka intenzivne je 3x400 mg
udrzobne je to 2x200 mg
Pre 4 rocneho je to asi 1/4 davky podla odhadu vahy.

RNG

majo, pokial mi neoznamia, co a kolko sa predava, co mozem odtialto urobit?
Chaparal som poslal posledne v aprili, neoznamili mi, ze by sa vobec vypredal.
A to pritom mam minimalne 6 telefonnych cisel, na ktorych ma mozu dostat alebo nechat odkaz. Tiez faxky a najmenej 4 pocitacove adresy.

amika

RNG,diky...ale to drozdie a cukor mi tam vadi,nepriberiem z toho moc? Nezijem na SK,tak dufam,ze to tu v Holandsku najdem

luse

Rng, kolko zinku mam davat 4rocnemu? ja mu davam 10mg a selenu 50mcg. Mozem mu davat chaparal aj dlhodobejsie na podporu imunity? a v davkovani 2x1/2kapsule? DAKUJEM VAM:)