Otázky na RNG

RNG

eli, cordyceps sinensis je miniaturna paraziticka huba, velmi ucinna na regeneraciu poskodenych pluc a rozne ine ucely v cinskej medicine.

RNG

janecka, streptokoky sa daju z urinarneho traktu doslova vyplachnut D- manozou,2 gramy kazde 3 hodiny(tj dvojnasobok, ako odporuca firma Purus Meda, ktora predava D-Manozu s propolisom a brusnicovou stavou v tabletkach)
Ja odporucam GSE, 60 kvapiek do litra vody pit pocas dna(alebo 3x2 kapsule GSE). Pred spankom zobrat 2 kapsule probiotika.
S roztokom GSE podla hore uvedenej koncentracie sa daju robit aj vyplachy.
Na vyplachy je tiez koloidna strieborna voda.

RNG

Milos, lecitin 2x do tyzdna polievkova lyzica.
Hawthorne(hloh) 3x500 mg
nahrad sol v jedlach nizkosodikovou(v Bille je sol so znizenym obsahom sodika, ktora ma 38% draslika.
Meditacia,, thai chi, yoga a vitaminy B ako napr zmes Stress B tiez pomahaju.
Ber pre istotu aj zmes mineralov na kosti, ta obsahuje rozne, ktore ovplyvnuju tlak, ako vapnik(calcium) horcik, zinok draslik...

zlatino

RND dakujem za info.je tam vela dobrych veci zaujimal by ma napr.wild yam root kedze mam problemy so stitnou zlazou nebude sa bit":)s liekmi ktore na nu uzivam?(el thyroxin)

jancecka

Ahoj RNG, takže kokosový olej došiel aj GSE, som rada, teraz mám ďalší problém, bola som u ženskej a z výteru mi zistila nejaké streptokoky,nevieš o čo sa jedná a čo by si mi na to odporučil?
Ona mi dala antibiotiká

miloš

RNG., mám 45 rokov, som vedúci pracovník a moje zamestnanie je dosť stresujúce. už dlhšie ma pobolieva hlava a nedávno mi zistili tlak 160/90. vieš mi poradiť, ako by som sa prirodzenou cestou mohol dopracovať k normálnemu tlaku bez toho, aby som užíval chemické lieky? existujú výživové doplnky, ktoré sú schopné mi tlak upraviť? ešte podotýkam, že pravidelne športujem, mám veľa pohybu, takže nemám nadváhu. srdečná vďaka za odpoveď.

RNG

vecernica, podla statistiky ma aspon jeden herpes 94% ludi, vyse 30 percent ma dva. HPV ma 70% percent ludi, EBV ma 98% ludi atd.
Lekari o tom nechcu rozpravat, testy na to maju aj tak dost mizerne-nepresne a liekov promalo a s privelkymi bocnymi ucinkami. Preto sa spoliehaju na to, ze telo s virusami boj vybojuje aj samo.
V poslednom case ale virusov pribudlo a tym poklesla imunita. Preto tu stale trubim, zvyste si viralnu imunitu, lebo aj ked sa neviete ubranit nakaze virusom, mozete sa ubranit prilisnemu rozmnozeniu a skodeniu virusov v tele.