Otázky na RNG

959

RNG a keď by som chcela preventívne si poriadne prečistiť črevá od nánosov a užívala by som lyžicu psylia nalačno ráno s vodou, tak ako dlho mi to odporučaš? Stačí týždeň ,alebo viac? Viem, že hovoríš, že sa to može stále, ale myslím takú očistu, nárazovú.
Potom by som asi koľko dní po sebe mala po ukončení tej očisty brať probiotiká?Alebo ich možem brať súčasne s užívaním psylia,že ráno si dať psylium a večer probiotikum?
Ďakujem.

zuzuzu

RNG,cviklovo-mrkvova stava vypita nalacno cisti len od bielkovinovych zhlukov alebo aj od inych zhlukov v tele? Alebo je lepsie brat na lacno multienzymy - su ucinnejsie ako surova zeleninova stava pita nalacno?

RNG

cider, koloidna strieborna voda posobi v zaludku len niekolko minut, do criev sa uz dostane znacne nizsia aktivita po posobeni zaludocnych kyselin. Takze na bakterie v zaludku je vyborna, ale na bakterie v crevach je skor GSE ucinne(60 kvapiek do litra vody)

RNG

959,cierne uhlie skor absorbuje(nasiakne do seba) toxiny v crevach, nez vymetie creva ako psylium. Hlavne pri vymeteni treba nasadit probiotika, lebo vymetie sa hromada bakterii a kultur, niektore zle ale aj dobre. Takze po psyliu treba nasadit spat dobre=probiotika.

cider

Zdravim:)Najprv sa chcem spytat,ci mozem na dovolenke uzivat koloidnu vodu preventivne proti hnackam na dezinfekciu ak ano tak kolko. A mam este jeden problem,ktory nechcem rozoberat na fore,ale potrebujem poradit.Ak si najdes cas,napis mi na moj e-mail,lebo tvoj tu nikde nevidim:)dakujem velmi pekne vopred za pomoc..

959

Ahoj RNG.Chcem od teba jednu radu,prosím.Beriem teraz preventívne každé rano nalačno aktivne/drevené/ uhlie.Po jeho dobratí-obsahuje 20kusov v balení mám brať lacktobacili ? Lebo neviem, či mi to uhlie nevynieslo aj dobré baktérie z čreva.Ak si ich mám doplniť, tak asi koľko dní ich jesť večer s jablkom?Lebo píšeš, že pri hnačkách treba asi 2-3 dni a po antib.asi týždeň.
Tiež si ich treba doplniť aj po užívaní psylia?
Ďakujem

RNG

melania po silnej hnacke treba niekedy aj 2 dni, kym sa creva naplnia aby peristaltika mohla normalne pracovat. Jedz hodne vlaknin, mlete lanove semeno, ovsenne vlacky, zeleniny, psylium a postupne sa ti to napravi.

melania

rng asi tyzden som brala prehanadla.teraz ked ho v jeden den nezoberiem nemozem ist na zachod,ako si napravit skody sposobene prehanadlami?ale ak ich nezoberiem nejdem na zachod aj tri dni.skusala som kadeco aj niekolko lyzic olivoveho oleja ako mi znama poradila ale nepomaha

RNG

Z;latino, yam sa s nicim nebije. Je to potravina mexickych indianov a polotovar na sexualne hormony(estrogen, progesteron,DHEA), nie na hormony stitnej zlazy.