Otázky na RNG

RNG

lycium barbarum, goji, wolfberry=jedna sa o to iste ovocie stromu z roznych krajin.Goji=japonsko, Wolfberry=USA,licium/gouquizi=Cina
Hlavne v cinskej medicine sa pouziva na posilnenie,
zlepsenie funkcie a regeneraciu zaludocnych buniek,
zdroj betainu pre funkciu a cistenie pecene
zvysuje imunitu stimulaciou tvorenia T lymfocytov
obsahuje rozne komplexne sacharidy na imunitu
Davka je 3x10 gramov denne.
Velke davky lycia mozy sposobit toxicku reakciu

RNG

goji(wolfberry) a lycium su velmi silne zdroje antioxidantov. Ich hlavny vyznam je v spruznovani zil a pomoci pri regeneracii.
Z domacich silnych antioxidantov su to cucoriedky, maliny, tmave moruse a hlavne cierne ribezle a hloh.Tiez vytazky z roznych semien, ako napr hroznovych semien.
Z vitaminov su to A, C ,E.

RNG

na krabici lecitinu je napisane "1 lyzica denne"
Takze da sa to brat tak casto bez problemov.
Ja ale obvykle odporucam na cistewnie ciev 1-2 krat do tyzdna.
Enzymi na cistenie tela sa tak isto brat kazdodenne urcity cas.
Kedze lecitin a enzymi odburavaju materialy po celom tele dost rovnomerne, odburat miestne nahromadenie moze zobrat nejaky cas.
Takze trpezlivost.
Z mojho nazoru ovela dolezitejsie je cistenie ciev od tukov ako nejaka bezvyznamna hrcka.
Zapchate cievy totiz vedu k porazkam, infarktom a zlyhaniu roznych organov, ked sa do nich znizi alebo zastavi privod krvi.To zmamena smrt u vyse 50% ludi, to nie je len zalezitost chybycky krasy.
Takze ked sa ti potichu niekde zhromazduju tuky, trba ich odburat, ci sposobuju tukove hrcky a celulity, ci nie.

mama 9898

RNG, dobry den. Chcem sa zbavit tukovej hrcky na stehne, odporucili ste na to lecitin a enzymy nalacno, ale neviem, ako casto a ako dlho to mam brat? Enzymy nalacno kazdy den a kazdy den aj lyzicu lecitinu? Ako dlho to brat? Kym ta hrcka nezmizne? Alebo staci brat lecitin 1-2 krat tyzdenne a enzymy nalacno tiez 1-2 krat tyzdenne? Dakujem.

RNG

elesar, na to je len teplo a chelacia , hlavne rastlinnymi kyselinami.
Co je ale dolezite je doplnat si mineralu v spravnej forme.
"Kalcifikaty"(vyrastky rozneho zlozenia) sa tvoria hlavne pri nedostatky mineralov v krvi, kde ich telo odburava pre svoju spotrebu z kosti. Tam su ale ulozene vo forma prakticky velmi slabo rozpustne, takze vytvoria nasytene roztoky, ktore na chladnejsich miestach tela krystalizuju.
Preto je dolezite doplnat si mineraly vo forme dobre rozpustnej, ktora nemoze vytvarat vyrastky a pouzitim chelacie a miestneho tepla ich odburat z miest ulozenia(napr vecer chelacia, rano mineraly na kosti)

RNG

prima, ja som bral len kratkodobo a velmi intenzivne colostrum(cistenie criev, prudke nakazy) Predpokladam, ze zlomok z toho staci na imunitu, povedzme 3x2 kapsule, mozno i menej.
Z betaglukanov udrzobne je 2x200 mg.(najdes ich v mojich obchodoch ako agaricus blazei vytazok s 275 mg betaglukanov na kapsulu)
Inac odporucam selen, zinok, probiotika kazdemu, lebo tie sa podielaju roznymi komplexnymi procesmi na imunite a mame ich v normalnej strave nedostatok.

prima

RNG, ďakujem veľmi pekne. Tak vyskúšam to colostrum. A v akých dávkach by som ho mala brať, keď ho chcem brať dlhodobejšie?