Otázky na RNG

RNG

tafko, trasenie je alebo nervoveho povodu alebo z podchladenia.
Podchladenie je sprevadzane casto husiou kozou, takze to je obvykle poznat. Telo sa moze podchladit aj pri normalnej teplote pri vysileni, nizkej hladine zivin v krvi, bez pohybu.
...Nervova triaska je obvykle nedostatok niektorych vitaminov B alebo mineralov. Najcastejsie je to B-6, B-12 vapnik a horcik.
Triaska moze nastat aj pri roznych otravach a infekciach,horuckach, ale ta neprejde za pat minut, cize to nie je tvoj problem

RNG

romana, kokosovy olej je podstatne hojivejsi a vyzivnejsi na plet, ako konopny. Najlepsie sa dava na vlhku plet rovno po sprche, len celkom malicko staci.Alebo na noc. Na vonu si zvyknes rychlo.
Moja zena tiez protestovala proti kokosovej voni a dnes pouziva kokosovy olej bez problemov.
Inac dostanes ho aj v mojich predajniach v kvalite Extra Virgin, treba si ho,pytat od predavaciek.
Klikni na reklamu:Doplnky vyzivy(RNG) na boku alebo spodku tejto stranky.

tafko

Prosim ta RNG,preco sa zacnem z nicoho nic triast,trva to priblizne 5 minut,niekedy dlhsie,je to neprijemne,co by mi pomohlo,diki,caves

RNG

otazvocka, akekolvek cudzie materialy telo postupne vytlaci von
Kamienky su najmenej nebezpecne pre teo, olovenne broky su horsia. A poznam ludi, co ich telo postupne vyhodilo hlboko preniknuty brok za niekolko rokov, s tym kamienkom to asi pojde rychlejsie.
Pokial to dietatu neprekaza, nevenoval by som tomu vela pozornosti.

RNG

janinna, Dong Quai v mojich predajniach je cisty prasok z korena cinskej angeliky, 530 mg na kapsulu, bez primesi a tabletovacich pridavkov.Kvalita je so znamkou GMP,tj nezavisle od vyrobcu kontrolovane priebezne aj kedykolvek namatkovo a obsah musi sediet na +-5%, inac firma strati pravo pouzivat znamku kvality GMP.
Tang Quei od Herbalife na len 200 mg korena angeliky na tabletku.
Forma vapnika ako fosforecnanu je v tele slabo pouzitelna a davka(40 mg) je minimalna aj tak.
Pri problemoch s mineralmi okolo prechodu a po odporucam az 1000 mg vapnika a 500 mg horcika spolu s ostatnymi mineralmi a vitaminmi potrebnymi na zabudovanie do kostry, inac to vide velmi rychlo von mocom.
A samozrejme v lepsej forme, ako fosfat(anorganicka vazba na kyselinu fosforecnu, velmi slabo rozpustne a absorbovatelne, bez inych materialov na kosti to nepracuje)

RNG

959, lecitin emulzifikuje ulozene tuky, uvedie ich do krvneho obehu a tak sa dostanu sancu spalit. Nakolko to pomoze pri strate vahy zalezi aj od spalovania(metabolizmus) ale ulozene usadene tuky sa nemozu spalit, pokiaql ich neuvedies do cirkulacie. To sa tyka tukov vsade v tele, od nanosov v cievach kadial ten lecitin prechadza najprv az po pecen a podkozne tukove vazivo, kam sa dostane najneskor.

romana

Chcem sa opýtať či je dobrý čistý konopný olej na problematickú pleť. Kúpila som si totiž konopný krém, ale jeho účinok je dosť slabý. Môžem používať čistý konopný olej. Niekde si písal aj o kokosovom oleji. Ten však nemôžem nikde kúpiť a tiež ma dosť odrádza kokosová vôňa, ktorú moc nemusím.. Dik za odpoveď

otazvocka

RNG prosim ak vies odpoved: moje 1apolrocne dieta padlo a roztalo si peru zvnutra-asi sa tam dostal strk spina ci drobny kamienok/teda si myslim,lebo asi od tej doby-jeto uz vyse2 mesiace tam ma zatvrdnutu hrcku,i ked zhojene to je krasne-tak dakde vnutri-aspon teda myslim ze je to ztoho urazu. teraz sa chcem opytat,ci to tam moze ostat alebo to mam ist dat vyrezat s tym k lekarovi?ci poznas iny sposob jak to "zmizne"?/potierat dacim...?/MOZE TO NEJAK SKODIT?PROSIM O TVOJ NAZOR.DIK

janinna

užívam 7-8 rokov pripravok herbalife Tang kuei,za 450sk, všimla si že aj vy mate podobný produkt za nižšiu cenu, je to to isté?

959

RNG ahoj.Tu akurát čítam, že odporučaš ten známy lecitín.A myslíš, že užívaním lecitínu sa ženy postupne zbavia celulitídy?Že je to aj na to?