Otázky na RNG

RNG

milurit(alopurinol) je chemikalia znizujuca vyrobu mocovej kyseliny. Moj nazor na nu je dost zmiesany. Mozno by ti stacilo pit viac vody na precistenie tela alebo nejake zdroje saponinov .
Simva je statin, ten by som veru nebral.
Prirodny prostriedok na znizovanie cholesterolu a triglyceridov je napr Policosanol, vytazok z listov cukrovej trstiny. Davka 10 az 40 mg denne.
Teda okrem zmeny stravy. Davaj si hlavne pozor na extra cukry a hlavne kukuricne sladidlo(high fructose corn syrup=kukuricna fruktoza, lebo ta ti neda energiu do svalov ale prakticky cela sa ulozi v peceni do tukov=triglyceridy a tukovo bielkovinnych zlucenin=cholesteroly)
Cholesterol v krvi je na 80% tvoreny v nasej vlastnej peceni a Policosanol to znizi a reguluje.

RNG

sari, ta reakcia mi je neznama. Si si ista, ze to bol nasledok St Johns Wort?
Ak ho chces brat pravidelne, zniz davku na 3x1 denne. Inac proti stresu je typycky obcas brat "Stress-B plus C"

RNG

smutna, ked spis dost a nemas zmeny v krvi, neviem co ti to sposobuje
Mnoho ludi, co ma kruhy ma hemoroidy(tj problem z cievami) a na to pomahaju rozne flavonoidy a extra vlakniny. Domaci prostriedok s flavonoidmi je Ascorutin.Okrem rutinu je tam este hesperidin, quercitin, citrusove bioflavonoidy a podobne

RNG

vaneska, pokial nemas extra problemy, enzymaticke cistenie raz do dna staci. A netreba ho robit kazdy den ale povedzme par krat tyzden -dva v roku

ninka 255

RNG, dnes som mala výsledky z krvi, mám zvýšený cholesterol,trigliceridy i kyselinu močovú a ešte zvýšenú sedimentáciu.čo odporúčaš z tvojich prípravkov?lekár mi predpísal milurit a simva sandoz,ale tie vedľajšie účinky ma odrádzajú od ich brania.ďakujem

sari

zacala som uzivat St. John´s Wort kvoli stresu v praci. Dala som si ho vcera rano 2 kapsule a dnes rano a naobed po 2 kapsule. Nervozitu mi sice odstranil, ale som po nom az prilis citliva - z nicoho nic mi je do placu, tlacia sa mi slzy do oci a neviem preco. Myslis, ze tento doplnok pre mna nie je vhodny?

smutna z

ahoj rng, wraj ty by si mi mohol pomoct. mam 4 mesiace tmave velke kruhy pod ocami...prazdninujem, takze zo stresu abo nedostatku, resp. prebytku spanku to nie je..krvne testy v poriadku, doktorka mi nasadila vitaminy B,C,zinok a zelezo..lebo som jej stale nechcela dat pokoj..ja sa zdravotne citim v poriadku, ale nevyzeram tak :( vitaminy beriem uz mesiac, ziadna zmena :( neviem na koho by som sa mohla este obratit, ja len nechcem vypadat ako zbita...muselo sa nieco v tele zmenit, ked kruhy sa zodna na den zvacsili a stmavli, nie? len moja doktorka nevie co to moze byt...vies mi odporucit nejakeho odbornika, alebo nieco, aby sa dali do povodneho stavu? ja viem, ze to nie je choroba, ale mna to velmi deprimuje, ze 4 mesiace neviem odhalit pricinu a ani dosledok :-//