Otázky na RNG

oli

ďakujem RNG, asi tú kanvicu vymením, hrnce tiež hliníkové nepoužívam. Že aj antiperspiranty obsahujú hliník to som teda nevedala.

RNG

june, moje zasady su nevyrezat(nevypalit) ale vyliecit.
Materske znamienka su len tie,ktore si zdedila pri narodeni, Ostatne znamienka su ziskane z roznych dovodov.
Drobne cervene bodky mozu byt prasknute kapilary(treba ti viac antioxidantov na spruznenie ciev a pravidelne cistenie lecitinom)alebo su dosledok niektorych liekov a chorob, vtedy sa nazyvaju petechie.
Tema uz bezala na fore.
Cim viac das do zaludka, tym tazsie to stravis. Niektore kombinacie vyzaduju vylucovanie viacero enzymov naraz a vtedy niekoho telo nepracuje tak dobre, ako vylucovanie jedneho typu enzymov naraz.
Bielkoviny specialne potrebuju vysoku koncentraciu kyselin, takze by som ich jedol prve a pockal aspon hodinu na natravenie a az potom jedol sacharidy. Teda ak chces mat co najefektivnejsie travenie.
Ja to miesam zo zvyku a potom si musim pridavat ako doplnok aj kyseliny aj traviace enzymi, inac nemam travenie v poriadku, co kazi aj crevnu floru aj nedovoli telu vytazit vsetko potrebne pre telo.
Nizka hladina kyselin(prilis rozriedene) je dovod pre kvasenie v zaludku, vytvaranie plynov, grganie s kyslymi penami dostavajucimi sa do pazeraka, kde palia.
Niaka hladina kyselin umozni nielen kvasny proces v zaludku, ale aj hnitie a prezitie roznych skodlivych mikroorganizmov z jedla, ktore sa cez malokysly zaludok mozu dostat rovno do tela a sposobit choroby.

RNG

Hlinnik sa dodnes pouziva v hromade kychynskych zariadeni.
Voda samotna ma velmi slaby korozivny ucinok na hlinik, ale s pridanim cohokolvek kysleho sa korozia podstatne zvysi.
Ja osobne som vyradil vsetky hlinikove hrnce, ktore nemaju hlinnik nejak kryty pred dotykom jedla.Zvonku hlinnik, zvnutra nehrdzavejuca ocel je fajn.
......
Najhorsie zamorenie od hlinika je ale pouzivanie niektorych antiperspirantov a prostriedkov("liekov") proti kyselinam(napr dlhe roky pouzivany maalox je skratka
ma(gnesium)-Al(uminum)-ox(ide), tj obsahuje hromadu kyslicnika hliniteho, stovky miligramov na davku, ktory sa v zaludku zmeni na chlorid hlinity, vodorozpustnu hlinitu sol, ktora prejde do tela.

june

A este by som sa Vas chcela spytat, ci je pravda, ze bielkoviny a sacharidy, ak sa spolu konzumuju, je to tazsie stravitelne ako ked sa tieto 2 zlozky nekombinuju. Dakujem.

june

RNG, da sa nejako zabranit tvorbe materskych znamienok a malych cervenych bodiek na kozi? Je vhodne dat si ich odstranit (laserom ci chirurgicky)?Dakujem.

oli

RNG mám na teba takúto otázku. Môže varná kanvica na vodu, ktorá má hliníkové dno škodiť? Údajne hliník sa podieľa na vzniku Alzheimerovej choroby.

RNG

Question, moje doplnkove predajne na Slovensku su podnik zalozeny na pomoc krajanom.Su dotovane mnou osobne.
V USA podnikam v uplne inej sfere, tu som vyrobca suciastok pre letecky priemysel.
Inac vacsina veci, co na Slovensku predavam mozes dostat z tych istych podnikov, kde ich aj ja kupujem(napr www.puritanspride.com alebo www.rain-tree.com a ine)

question

RNG,ako sa da na vas,pripadne vasu predajnu nakontaktovat v usa? cez vasu reklamu ma to poslalo len na kontak na slovensku. dakujem

RNG

zuzuzu, teplo, masaz, hodne tekutin, MSM krem pripadne aj DMSO produkty(opatrneProti stuhnutiu je dolezite niekolkokrat denne par minut cvicit, Thai chi je velmi napomocne na zlepsenie cirkulacie a lepsi tok lymfy, ktora cisti oblasti s nahromadenymi sproduktami , ktore su obvykle dovodom na zapaly.

RNG

sweet, ten cyklus viac a viac sladkeho vedie postupne k syndromu X a cukrovke. Jedina obrana proti rtomu su celozrnne produkty s nizkym glycemickym indexom, ktory nevytvara cukrove vlny a inzulinove prudke vylucovanie.
Na prudko zvysenu hladinu cukru z vysokoglycemickych potravin je okamzita prudka reakcia vylucenia inzulinu a za 2 hodiny mas cujor v krvi znova nizko, co ti da skoro neodolatelnu chut na dalsi.
Pri pomaly sa vylucujucom cukre z nizkoglycemickych potravin sa ta inzulinova vlna neobjavi ani ten prudky hlad na sladke.