Otázky na RNG

lenkaaaaaa

RNG mohli by ste mi prosim, poradit nejaky konkretny pripravok-nejake vitaminy, alebo dplnky k strave, ktore by pomohli pri liecbe akne?
mam akne uz asi 8 rokov, liecim sa u lekarov, ale samozrejme, ti liecia len prejavy. traviace tazkosti nemam, ani ziadne ine problemy, nejedavam mastne, ani nezdrave jedla. len mam pocit ze mi chybaju vitaminy.. mam slabe nechty a lamave vlasy a necistu plet.aj ked s ami netvori velmi akne ale mam dost vela upchatych porov . dakujem pekne za radu

janka

Rng
prosím Ťa vedel by si poradiť kolegyni. Jej muž má asi tri mesiace teplotu okolo 38 stupňov a bolesti,ktoré sú raz v kĺboch-kolenách,alebo má bolesti hlavy. Do teraz mu nezistili z čoho to je. Býva dosť unavený,slabý. Vedel by si pomôcť?

jancecka

RNG znova ja, akurát som sa dozvedela, že spirulina obsahuje betakarotén. Ja ale jedávam aj zvlášť betakarotén a ešte aj spriulinu. Nemôžem sa ním nejako presýtiť??

usiko

Dobry den, RNG. Mam diagnostikovanu alergiu na plesne, candida albicans, myslim a este nejake ine.....prejavuje sa mi to ako gynekologicka plesen tam dolu, teda mykoza, alebo na bokoch jazyka mam tke akoby male biele mapy, a ked si dam tabletku Fluconazolu, tak to prejde na jeden, dva, tri mesiace...........Co proti plesniam robim:
-Kazde rano si dam pol lyzicky propolis. tinktury doma robenej, lyzicku kokos. oleja do vody a popijam,
- dvakrat denne acidophilus s pektinom,
- dvakrat denne oreg. olej zele,
- nejem sladkosti, vyprazane jedla, vielu muku , ak tak vynimocne,
- raz-dvakrat tyzdenne vypijem pol litra vody s 30 kvapkami GSE,
- nechodim sa kupat na verejne kupaliska, nosim bavlnene spod. pradlo,
- neberiem antikoncepciu....
-Doma mam cisto a plesni nedavam sancu.
Naozaj neviem, co este mozem robit, borim sa s tymto problemom uz asi 10 rokov....je pravda, ze v poslednom roku-dvoch to je lepsie, ale stale sa to objavuje.
teraz mi imunologicka poradila BioGaia www.biogaia.sk, pozreli by ste sa na to, co si o tom mylite?
Ja viem, ze telo treba liecit prirodzenym sposobom, ale podla mna som uz vsetko vycerpala, a prirodne lieky ma zatial sklamali, aj ked som ich brala roky...preto som sa rozhodla objednat si nejaku vakcinu, imunologicka mi ju objednala z Francuzska, budu to kvapky a budem to brat 4-5 rokov....takto ma spominana lekarka uz vyliecila z alergie na prach, perie a kozusinu, ked som mala 6-12 rokov.....teda jej verim, ale chcela by som poznat aj vas nazor......na tu BioGaiu, aj na vakcinu.../inak, ak tato vakcina nepomoze, tak mi ostava uz len autovakcina.../ja uz neviem.....dakujem za odpoved.

redsun

AHOJ RNG chcel by som sa ta opytat moja priatelka ma problem so zaludocnymy kyselnamy ma ich vela doktora jej stale predpisuje ALERIT alebo ine lieky tym sa ta chcem opytat ci sa tie kyseliny nedaju znizit aj niecim inym ako liekmy dakujem ti pekne RNG pekny den prajem

anabela

RNG. dakujem ti za odpoved, len neviem, kde tie produkty ktore spominas mam zohnat. da sa to kupit aj v tvojom obchode? ak ano, ako sa volaju? dakujem.

RNG

Janecka, zelene a hlavne ich kombinacie maju velku ulohu cistenia a zasobovania tela roznymi potrebnymi latkami.Len ich pouzivaj dalej. Odporucim ti ale miesto jednej zlozky zmes roznych zelenych(35 zloziek, od mladych trav az po riasy ba dokonca to ma pridane aj rozne probiotika a ine)pod menom Good N Green alebo Life's Green.
Detoxifikacia tela nie je kratkodoby projekt, dlhe roky sa zamorujeme, za mesiac dva sa neda odmorit.

RNG

111, lecitin je dobre napr rozvarit v zeleninovej polievke. Nie je ho dobre kombinovat s mastnym, lebo sa naviaze na tuky a potom necisti cievy. Tak je to napr v cokolade, kde je ho plno, ale naviazane na tuky, takze nie je schopny rozpustit dalsie v tele.