Otázky na RNG

jancecka

Ahoj RNG, opäť zdravím, chcem ti povedať, že zmes kokosového oleja, GSE a práškového cukru celkom pekne zacelila našej Silvičke zapareniny :D a to si to nechce dať natrieť, takže mama jej to natiera ledabolo keď trebárs zaspí,keby to mávala ako sa patrí, už by iste žiadne ranky neboli :D veľmi pekne ti ďakujeme, pomohol si :D

mám otázku, čo je na prečistenie krvi ešte okrem zeleného jačmeňa? Ten som už dopila a nepomohlo, myslím na pleť ale na ostatné drobnosti hej,nerobia sa mi opary, nehnisajú ušné dierny a nezarastajú nechty,teda nezapaluje sa mi nič iné okrem pleti. Je ešte niečo také,

jajajaja111

Dakujem za odpoved, RNG. Mohli by ste mi odpovedat aj na ten lecitin? (pytala som sa, ci je to treba jest nalacno alebo si to mozem dat na obed do polievky a potom normalne jest hned druhy chod, alebo je to potrebne rozmiesat len vo vode a potom isty cas nic nejest). Dakujem.

clupka

Dakujem Vam velmi pekne RNG za vase dobre rady ohladom myomu,zial okrem jodovej tinktury som zatial nic ine nedostala,ale asi operacias ma neminie takze uvidim zatial dakujem este raz.

RNG

Anabella, na vyhojenie zaludocnej sliznice robi dobre hlavne DGL(deglycerhyzed licorice, tj vytazok zo sladovky hladkoplodej) a dumbier.
Snad to mas z helikobaktera alebo inych bakterialnych nakaz, ktore su mozne hlavne pri nizkej kyslosti zaludka.

anabela

RNG., mam na teba otazocku: bola som na gastrofibroskopii, kde mi zistili lezie na zaludocnej sliznici. asi pred 10 rokmi mi diagnostikovali velmi malo kyseliny a gastritidu typu A. je vraj velmi nebezpecna. lieky, ktore mi predpisal lekar, mi robia velmi zle, je mi od nich na vracanie, preto ich neberiem. ale aj tak mi je vzdy nalacno na vracanie, hlavne v noci a rano. prakticky permanentne mi je zle od zaludka. nevies mi poradit nejaky pripravok, ktory by dal do poriadku zaludocnu sliznicu? citala som, ze gastritida typu A je vlastne predrakovinove ochorenie. mam z toho obavy, rada by som sa takejto buducnosti vyhla. vies mi nieco poradit? neviem, ci to s tym suvisi, ale mam aj zlcnikovy kamen, priemeru dva centimetre. dakujem za odpoved.

lenka2220

RNG dik za odpoved, tak sa chcem opytat, co ine by ste mi odporucali ako doplnok k strave co by mohlo prispiet k zlepseniu pokozky?

RNG

1 gram spiruliny sa nevyrovna 1 kg zeleniny prakticky v nicom. Niektorych veci sice obsahuje az 50 nasobok, a snad ma v sebe nieco, co v zelenine nedostanes prakticky vobec(jod,stopove prvky z morskej vody)ale inac to tvrdenie je zamerne zavadzanie.
Ja odporucam brat v pripadoch potreby tieto potravinove superjedla/koncentraty len pre ludi silne oslabenych vo vacsich mnozstvach(az 10 gramov), inac len ako malicky doplnok kvoli jodu a niektorym vzacnym karotenoidom.

RNG

Vaneska, to sumenie v usiach je dosledok zapalov, nazyva sa v literature tinitus.
Poskodene nervy sa daju vyhojit pouzivanim rybacieho oleja a protizapaloveho curcuminu. Odporucam silny koncentrat Max EPA, 3x3 kapsule.
Na curcumin(turmeric) 2x1 gram.