Otázky na RNG

RNG

111, tak neber multienzym na celkom prazdny zaludok, zjedz napr nejaku zeleninu,ta nespotrebuje na seba enzymi prakticky vobec.

RNG

je viacej vyrobkov pod menom Acnex od roznych vyrobcov s uplne rozdielnym obsahom
Nasiel som tri, jeden ma v sebe len vytazky z bylin, jeden(liek z Izraelu) je plny chemie a zinkovych zlucenin, jeden(firma Generica, to bude asi najpravdepodobnejsie ten, ktory myslis)ma v sebe hodne vytazku z tekvicovych semien, trosticku collostra(primalo na ucinok) nejake malicke mnozstva vitaminov a trochu probiotik.
Takze vela by som si od neho nesluboval

RNG

smutna s, ked beries potravinove doplnky v odporucenych davkach, nemozes sa predavkovat za to, ze beries vela druhov. Len vtedy je to mozne, ked obsahuju tie iste veci, takze si pozri zlozenie.
Z toho, co si vymenovala to nie je mozne.

vaneska

RNG, chcela by som Ta poprosit o radu. Dnes som sa rozpravala s babkou a uz dlhsi cas ju trapi sumenie v usiach, niekedy vraj nemoze ani spat kvoli tomu...Je na to nejaky doplnok?
Druha otazka sa tyka Spiruliny. Na internete som nasla takuto informaciu: "1g spiruliny sa vyrovná 1 kg zeleniny". Je to naozaj pravda alebo len dalsie klamstvo za ucelom zvysenia pradaja? Mimochodom, spolocnost, ktora predava Spirulinu, pri ktorej bola uvedena tato informacia, uvadza pri tomto vyz. doplnku cenu 810 Sk. V cenniku Tvojich doplnkov je cena 87 Sk!!!!. To som len chcela - pre ostatnych hlavne- ukazat, ako sa zaraba na zdravi:-(. A tym Ti aj podakovat, za to, ze pre Teba zrejme zdravie nie je obchod...DAKUJEM ZAS A ZNOVU A PRAJEM PEKNY DEN.

mariaj

RNG,prosim,to psylium na absorbciu zlce spolu so sylimarinom mam uzit take suche alebo s poharom vody ,ako je napisane.Mam reflux.DAKUJEM.

jajajaja111

RNG, dobry den. Mam takyto problem: kupila som si na precistenie tela (teda nie na travenie jedla) Multienzyme, ale ked ich nalacno uzijem, tak mi to nie je dobre na zaludok. Da sa to niecim inym nahradit (myslim to enzymaticke cistenie tela)? Viem, ze odporucas aj jod, ale je aj nieco ine, co funguje rovnakym sposobom ako multienzyme? A este by som sa chcela spytat na lecitin, ten treba uzivat nalacno, alebo si ho mozem dat na obed do polievky (s tym, ze potom normalne jem druhy chod jedla). Dakujem Ti za odpoved.

june

Dakujem za predchadzaujucu odpoved. Ak ma v zaludku trochu pali aj napr. po jablku ci slivke, aj to znamena, ze mam malo kyseliny v zaludku?

lenka2220

ja sa chcem oyptat, ci vitaminy a doplnky k strave mozu pomoct v liecbe akne. mam necistu plet a akne aj na hrudi a chrbte. rozhodla som sa pre tabletky Acnex. myslite zeby mohli pomoct? dakujem za odpoved

smutna z

ahoj rng, dakujem za radu. este mam jednu nejasnost - kedze beriem uz spominany ascorutin, vitaminy B, selen a zinok, myslis, ze ked si pridam ete tebou odporucany lecitin a cojaviem E, ze nebudem "predavkovana"? ci si nemozenm uskodit, ved vsetkeho moc skodi..no mne doktorka dala vlastne na spevnenie ciev ascorutin, teda ale modriny sa mi robia ja tak..a kruhy tiez..ja aj tak stale dufam, ze ako kruhy prisli, tak aj odidu ..