Otázky na RNG

RNG

bol jeden film na rozdiely medzi muzmi a zenami s nazvom Muzi su z Marsu a zeny z Venuse.
V tom zmysle som mimopozemstan ako aj vsetci ostatni ludia.

RNG

inac s malo kyselinami nevies stravit ani tabletkovu formu doplnkov, takze ten Betain HCl by som ti veru odporucal definitivne minimalne, mozno i enzymi.

RNG

959,, ked mas malo kyselin v zaludku(paly a nafuknute brucho su priznaky MALO kysein), jedlo sa ti poriadne nerozlozi a mineraly a mnohe ine ziviny nedostatocne absorbuju.
No a z toho su potom rozne problemy.

959

A ešte otázočka.Nerozumiem pojmu excesívne močenie.To je aké? Lebo čo si uviedol tie príčiny nedostatku draslíka, tak nemám z tých uvedených asi žiadne,okrem toho potenia.

959

RNG, tie mineraly na kosti beriem.Mala som problémy aj s pomalým trávením:poradil si brať Betain a už sa to lepší.Myslíš, že aj v tom nedostatočnom trávení može byť ten problém s draslíkom? Že ak sa mi trávenie zlepší, pojde aj draslík hore?
A ešte mi poraď,prosím, užívať tie tablety ? Mám si ich opať nasadiť? Vieš, keďže draslík vo forme tabliet vylučujem, možno že v kapsuliach by boli vstrebatelnejšie, nie? Alebo ich nemám vobec užívať a uvidím, ako bude ďalej?
Len sa bojím, že mi to klesne ešte nižšie a už teraz som mala hladinu veľmi nízku.A bojím sa, či to nie je nebezpečné takmálomať kália v krvi.
Ďakujem.

RNG

mariaj, sylimarin cisti a regeneruje pecen. Cistenie sa odohrava hlavne vylucovanim viac a redsej zlce.
Ja som bral sylimarin spolu s psyliom, inac sa zlc reabsorbuje(znovuvstrebe) do krvi v crevach. Psylium ju do seba nasiakne a vynesie von z tela aj so spinou, ktoru zlc obsahuje z pecene. To je to cistenie.