Otázky na RNG

RNG

nataska, farmacia sa snazi potlacit konkurenciu prirodnych doplnkov.
V boji pouziva casto lzive tvrdenia.
Kombinaciu vytazkov z lubovnika bodkovaneho a roznych antidepresiv skumali roZni lekari, raz som tu dokonca uviedol kedysi davnejsie tabulku ich vyskumov(15 rozlicnych nemeckych) ktora viedla k tomu, ze nemecki lekari odvtedy predpisuju produkty z lubovnika miesto syntetickych.
Tam zistili poniektori, ze lubovnik(hypericin) v kombinacii s inymi antidepresivami zvysil ich ucinnost a lubovnik bez syntetickych antidepresiv bol dokonca casto este lepsi statisticky.
Zialbohu su zatial jedini na svete s touto preferenciou.
Co sa tyka predavkovania, to je mozne ked beries dva rozdielne prostriedky, posobiace na tej istej baze(v tomto pripade sa jedna o SSRI efekt, kde privela serotoninu moze viest k serotoninovemu syndromu)

vinea

RNG,mešká mi menzes už 26 dní- tehotná nie som,doktor mi predpísal duphaston,aký máte na to názor?.Od Vás beriem Yam,Damiana,Pupalku.Pekný deň.

Natashkaa

!!!!! RNG!!!!!!!

Ahoj dnes som si bola u vas v obchode kupit lubovnik bodkovany. Mate skvelu predavacku. zaujima ma vsak ako dlho ho mozem uzivat ci rok ci mesiac pokial si nebudem davat kazdy den stavy uzkosti na mna chodia tak raz za mesiac. Este ci mozem k nemu kombinovat xanax ten si davam tiez tak maximalne 4x do pol roka cize nie kazdy den len ked mi je naozaj na nezvladnutie, lebo na nete som si az teraz precitala ze lubovnik sa nesmie kombinovat s antidepresivami a protiuzkostnymi liekmi je to pravda?

josh1

eba..ja ta uplne chapem...beriem antidepresiva uz 8 rokov, najprv zoloft, ludiomil, teraz Alventu, ta posobi na serotonin aj noradrenalin...a pritom nechcem nic iba aby ma prestala boliet hlava...antidepresiva mi na to velmi nepomohli, a ked ich chcem postupne vysadit stav sa zhorsi, lebo telo si zvyklo na chemiu...keby to aspon pomahalo

eba

To je pravda RNG. Ďakujem ešte raz, dodal si mi odvahu prestať so Seroxatom. Prečo to potom psychiatri predpisujú niekomu 2 až 5 a niekedy viac rokov? Dokonca mi psychiatrička povedala, že niekto to musí brať celý život. To si teda neviem predstaviť.

RNG

eba, jedine iste na svete je, ze ked sme sa narodili, raz musime zomriet.
Seroxat ma jediny ucinok uvedeny, SSRI. Tj nedovoli serotonin zaniknut a tym zvysi jeho hladinu v mozgu.
(To iste robi aj SJW.)
Zvysenie hladiny serotoninu dodanim polotovaru na serotonin(5 -HTP a B-6 na zlepsenie premeny 5-HTP na 5-HT=serotonin) moze dosiahnut to iste. Odist zo seroxatu ale nie je jednoduche, lebo je to silne navykova droga a musi sa z nej odchadzat postupne, aby si nemala prilis silne reakcie.
Ale raz to aj tak musis spravit, lebo skodlive ucinky Seroxatu sa casom stupnuju, takze sa neda brat donekonecna

eba

RNG, ďakujem za odpoveď. Ešte jedna otázočka: Môžem si byť istá, že kombinácia 5HTP spolu s pyridoxinom mi pomôže v liečbe obsedantno kompulzívnej poruchy, keď vysadím Seroxat?

RNG

sarsaparilla pre svoj vysoky obsah saponinov zvysuje absorbciu niektorych drog a naopak zrychluje vylucovanie niektorych hypnotik.Ale extra velke vplyvy nema podla literatury, takze nevidim problem.
To nie je ako vplyv alkoholu alebo grapefruitovej stavy, ktore mozu sposobit vazne problemy.
www.rain-tree.com

moncika

RNG,robime vsetko preto aby sme tie imunosupresiva a prednizon mohli vysadit.len nie vzdy je to take jednoduche najma pri vaznych ochoreniach.ja som len chcela vediet tvoj nazor na sarsaparillu a ci sa moze nejako ovplyvnovat s liekmi.