Otázky na RNG

RNG

Janecka, jedine co je mozne, ze mas vajcovody nepriechodne ako nasledok viralneho zapalu. Podobne ako som mal ja prakticky nepriechodne slzove kanaliky a s toho syndrom sucheho oka.
Ak je to u teba vratny proces(velke AK), mozno by ti pomohli silne antiviralne prostriedky(lapacho, extrakt z olivovych listov a najma chaparal).
Ale ber to len ako moju osobnu myslienku na moznu pricinu, v ziadnom pripade ako fakt.

zuzuzu111

RNG, nicia kyseliny (napr. ocot alebo citron) nejake vitaminy? Teda ak si dam citronovu stavu na zeleninovy salat, neznici sa tam nieco? Dakujem.

jancecka

Ahoj RNG, mám vážny problém a som z neho zúfalá. Bola som teraz od štvrtku v nemocnici na gynekologickom oddelení, robili mi laparoskopiu, kyret (také niečo) a prefuk vajcovodov a mám neprechodné oba vajcovody. Nechcem si pripustiť že jedinom možnosťou, ako mať vlastné dieťa je umelé oplodnenie. Prosím, povedz mi že existuje niečo, čím sa to dá napraviť. Ja som si vysnívala veľkú rodinu a moje sny sa v momente, ako som stále dnes u doktorky rozpadli. Neviem pracovať, neviem na nič iné myslieť,len ako som pokazila manželovi život. Prosím poraď

RNG

pecen, creva a rozne ine miesta v tele su zdrojmi roznych enzymov, ktore odburavaju rozne materialy v tele.
Ale na biogenne aminy, ktore som niekde uz vymenoval s pribliznymi funkciami v tele su to rozne receptory, zachytne miesta hlavne v mozgu.
V literature je hlavne popisovane, ako ich zvysit, nie znizit, s vynimkou histaminu, na ten su na znizenie antihistaminy.

mariaj

RNG,prosim,asi si na mna zabudol.Chcela som sa opytat,ci nevies,ci s premenami a odburavanim biogennych aminov ma nieco spolocne pecen.DAKUJEM

RNG

okrem mineralov pocit uzkozti je spojeny hlavne s serotoninom a noradrenalinom. Len asi 10% inych dovodov sa deli medzi ime neurotransmitery(dopamin, choliny, GABA...)
Na serotonin je hlavne SJW, 5-HTP,
L-tryptophan a SAM-e
Co teve chyba, to si musis najst sama, od najpravdepodobnejsich az po najmenej pavdepodobne.
Vacsinu z toho dostanes v mojich predajniach na poziadanie, aj ked to nie je na cenniku oficialne.Takze adresuj otazky co je v obchode na predavacky priamo.Ja neviem stav tovaru, ktory tam je, pokial mi nenapisu co sa predava, co treba a aka je inventura.Zialbohu ich komunikacia je velmi mala....

rena1

Ahoj RNG. Chcem sa spytat na úzkost je dobre co??? SJW? A je uz v Bratislave v predajni? Este co mi vies poradit na uzkost aj na depresie okrem 5-HTP. A co sa tyka doplnenia mineralov a stravy pri tychto problemoch?? Co odporucas? Dakujem.

RNG

caly, v Life's Green je obsah prirodnych vitaminov hlavne, neviem ze by tam nejake pridavali.
Fosforecnann vapenaty je forma vapnika, ako sa nachadza v kostiach,. bez ny doplnok vapnika.
Tu je to pouzite ako susiaca prisada(desicant) je je tam mizivo malo.

caly

Dakujem Vam za predchadzajucu odpoved. Este by som sa chcela spytat toto: Mam zelenu zmes Lifes Greens a zadna etiketa je rozdelena na take 2 casti, v jednej je napisany obsah vitaminov a v druhej samotne tie zelene zlozky. Tie vitaminy su tam pridane alebo tieto vitaminy su obsiahnute v tych zelenych zlozkach?