Otázky na RNG

lucia5555

Dobry den,
RNG potrebovala by som info ohladne Aloe Vera gel, chcem si ho u Vas objednat avsak neviem ci je vhodny aj pre kojacu zenu, a dieta 15 rocne. V akych davkach sa moze podavat pri problemoch s ekzemami, imunita.. Dakujem za odpoved

jancecka

musím na dnes končiť, volala som do predajne, objednala som si lapacho a extrakt z olivových listov, to mi pošlú hned ale ten chaparal, čo si mi hlavne odporučil, tak ten momentálne nemajú D: tak som im povedala, že nech mi ho pošlú potom ako samostatný balíček, ked ho dostanú.
Inak ďakujem ti veľmi pekne ako mi pomáhaš a radíš. Maj sa pekne

jancecka

takže mi vravíš, že môžem užívaním vecí, ktoré si mi napísal zprechodniť už teraz nepriechodné vajcovody? A čo si to mám objednať? (lapacho, extrakt z olivovych listov a najma chaparal)tieto tri alebo jedno z toho?

RNG

Janecka, ja dnes pouzivam koloidnu strebornu vody, striekam si do oci kazde rano a niekedy aj pocas dna.A rano sa zobudzam s velkymi karpami v cistych ociach, tj slzy mi vycistili oko v spanku, tak ako som to mal za detsta a po tridsiatke to uplne zmizlo. Ja stale trubim, virusy treba v tele potlacat, lebo ich je coraz viac v nas a skodia, aj ked sa na vonok roky neprejavia.

jancecka

Ďakujem RNG, mám si objednať všetky tri? Alebo je to na rovnakej báze a len jedno z toho? Je mi jedno ako to chutí, koľko to stojí, ak mi to má pomôcť. Neviem ale či to pomôže. Keď lekári vravia, že neprechodnosť vajcovodov sa nedá liečiť D: ale mne stačí miniatúrna cestička aspoň v jednom vajcovode aby sa mi podarilo otehotnieť prirodzeným spôsobom. Som ochotná podstúpiť umelé oplodnenie ale ešte stále neviem, ako budem žiť s vedomím, že ostatné oplodnené vajíčka zabili D:

RNG

Podla mojeho kriteria, ked ti telo hovori, ze nieco nie je pre neho dobre, je skodlive ho do toho nutit.
Lekari maju na to ale iny nazor, cest vynimkam.Ti tvrdia, ze si to musis odtrpiet....
Je mala skupina lekarov, ktori uspesne liecia iba prirodnymi prostriedkami, tj potravinovymi doplnkami, ktore nemaju skodlive ucinky.
A tych metody tu propagujem.

RNG

sonic, neprirodzene chemikalie, tj take ktore nie su v prirode, musia mat vzdy neziaduce ucinky, lebo telo ich nevie poriadne pouzit ani vylucit.Tj zamoruju telo.
Top "vonkajsi" a "neziaduci" a "hlavny" a "bocne" ucinky je len hranie sa so slovami. V skutocnosti su to len uzitocne ucinky a skodlive ucinky.
......
Potravinove doplnky schvalene na predaj nesmu mat ziadne skodlive ucinky, ked pouzivane v odporucenych davkach.
Jedine mozne su alergie, ale to plati aj na potraviny, aj na lieky.

sonic

RNG,trapim sa s jednou odpovedou.Tyka sa to ale chemie.Je rozdiel medzi vedlajsim ucinkom lieku a neziaducim ucinkom lieku?Chapem to tak ,ze vedlajsi ucinok je sprievodny jav,neziaduci,taky,ktory by nemal byt pri liecbe,teda ak sa prejavi vedlajsi akceptujem ho a v liecbe pokracujem,ale ak sa objavi neziaduci,treba liek vysadit?Lebo na lieku ,ktory mi nasadili ako antidepres,sa uvadza prave termin neziaduci ucinok,mne sa ten neziaduci ucinok po dvoch dnoch uzivania prejavuje,okamzita nechut do jedla,tvrda ospalost,az otapenost...Neviem ,ci vas tym neobtazujem,ale keby ste mi to vysvetlil,ak sa zaoberate aj tymto.Ak nie dakujem aj tak.

RNG

zuzuzu, ocot nenici vitaminy, ale od neho zvadne salat rychlejsie, lebo vytahuje vodu z buniek, podobne ako sol(ozmoticky tlak)