Otázky na RNG

RNG

Josh, je dobre zo sebou nosit flasku vodu a obcas sa napit po cely den. A dokopy je dobre denne vypit vyse 2 litre vody. To myslim pod tym "preplachnut telo"

RNG

silvus, hoci je Clenbuterol pomerne bezpecny, ja osobne by som ho nepouzival.
Zvysuje tlak, sposobuje bolesti hlavy, nespavost, nevolnost, svalove krce a chvenie....
www.bodybuildingforyou.com
Sice spaluje tuky a buduje svaly, ale znizuje vykonnost svalov, tj je len na oci, nie na naozajstne posilnenie svalov.Nuz ale zialbohu to sa mnohi snazia dosiahnut aj za cenu zdravia.

RNG

josh, na precistenie =odmorenie organizmu je dobre pit extra vodu, brat enzymi na prazdny zaludok a precistit si creva vlakninami a absorbentmi.
Jedna z najucinnejsich metod proti boleniu hlavy je pit viac vody, tj cistej vody, nie tekutin.
A vyhybat sa stimulantom a roznym umelym sladidlam(aspartame, acesulfam, ...)

RNG

hailie, acne(tukove hrcky) sa mozu infikovat roznymi bakteriami a kulturami, od streptokokov, stafylokokov az po kvasne infekcie a plesne. Potom hnisaju a cele okolie sa zapali histaminovou reakciou na toxicke latky z hnisania.
Takze odpoved: aj kandida moze prispiet ku hnisaniu, ale najcastejsie su to rozne bezne kozne bakterie a pripadne kvasne/hnilobne aspergily(aspergilus niger,...).

RNG

haylie, tazko stravitelne bielkoviny su v cokolade(tam su aj oxidovane tuky, hlavne v tych najjemnejsich cokoladach varenych 7 dni(conching)starych syroch, vo vyprazanych syroch a inych.
Bielkoviny potrebuju vela kyselin v zaludku na stravenie a enzymov v crevach na rozlozenie. Inac cestuju po tele ako zhluky a su pricinou roznych zapalov a zamorenia.
Preto su mensie davky bielkovin naraz pre nas dobre, vacsie vedu k pokazenemu zaludku(kvasenie, hnitie)
A je dobre jest potraviny(surove) bohate na enzymi alebo si aspon doplnat enzymi.

RNG

Mariaj, grganie je vysledok zaludocneho kvasenia, ktore moze nastat len pri nedostatku kyselin v zaludku(priznaky su pala, nafukovanie a vedie to k roznym problemom z nedostatocnej absorbcie zivin)
Oreganovy olej potlaca kvasne procesy, ale nezlepsi travenie.
Tj potlaca symptom, neriesi pricinu za nim. To iste robia aj mnohe ine esencialne oleje, ako aniz, razcovy olej, rozmarinovy olej a ine.

silvus

Ahoj RNG, čo si myslíš o užívaní Clenbutherolu, ak by som ho chcela brať čisto len na chudnutie? Nechudla by som len zo svalov? Aké má vedľajšie účinky a nie je nebezpečný?
Vďaka

haylie

a nemozu byt vyrazky co vyzeraju ako akne vlastne kandidoza? napadlo ma to, lebo mam odjakziva biely povlak na jazyku.