Otázky na RNG

mariaj

Rng,prosim,mne sa skoro stale "grga",ale som si vsimla,ze ked si dam oreganovy olej,tak mi to ustupi.Znacilo by to ,ze mozem met helikobaktera?Bol by ten olej na to ucinny,alebo tam mam snad vela bakterii zo zleho travenia.?DAKUJEM

RNG

haylie, neviem co konkretne myslis so zmenou stravy, ale proti acniam sa brani vystrihanim sa vsetkych olejov, okrem panenskych(virgin) lebo ostatne su chemicky a tepelne spracovane a tym sa stavaju "vysychave" tj tvrdnuce a zapchavaju mazove kanaliku=dovod na vytvaranie acni.
Treba sa vyhybat aj nestravitelnum bielkovinam,roznym potravinarskym vyrobkom so znicenymi tukmi, starym oxidovanym syrom, vyprazanym jedlam. Ked si si dlhe roky telo tymito zamorovala, nemozes ocakavat, ze sa ti s tela tak rychlo dostanu prec.

RNG

josh,
Intenzivna dusevna cinnost vytvara znacne mnozstvo tocinov(spalenych latok) v mozgu a vyzaduje extra preplachovanie vodou.
Destresovanie tiez pomaha aj niektore vitaminy B.
Inac nechapem, ze to lekari nepoznaju, ved problemy, ktore prinasaju stresy sa ludove nazyvaju "bolehlavy "

haylie

RNG, zmenila som stravu uz pred vyse polrokom, dodrziavam vsetky rady starostlivosti o plet co sa tu pisu, ale akne nadalej pretrvava, cim to je?

josh1

ahoj RNG, dnes som absolvoval gastrofibroskopiu...a po troch rokoch mam znovu helicobactera...zacal som eradikaciu antibiotikami, ale chcem sa opytat, viem ze si toho vela precital, nestretol si sa niekde v literature o bolestich hlavy pri dusevnej cinnosti nie fyzickej, ale psychickej, teda premyslanie, citanie, komunikacia spustaju krute bolesti hlavy, presiel som 10ky lekarov...a nikto sa z niecim takym nestretol...ani na nete som nic podobne nenasiel... s pozdravom

RNG

este pripomeniem aj protizapalove, lebo aj tie mozu pri zapale a vytokoch pomoct:
curcumin(turmeric, 2x1 gram),
bromelain 2x600 GDU hodinu pred jedlom, dumbier=pribuzny turmericu,atd.

RNG

lucinka, kultivacie su na bakterie a kvasne kultury. Na virusy neexistuju kultivacie a tie sa zistuju len nepriamo, podla roznych protilatok, co telo ked je napadnute produkuje, alebo samotny virus produkuje.
Antiviralnych som menoval kopu, nezabudaj na astragalus a najsilnejsi antiviralny co poznam, chaparal.
Davkovanie extraktu z olivoveho listu je 3x750 mg(20% oleuropein), astragalus 2x1 gram a chaparal 2x1 gram
Na virusy su menovane antiviralne

RNG

lucia, na to, aby nieco mohlo byt vyhlasene na potravinovy doplnol musi byt uplne bezpecne v odporucenych davkach.
Na nestastie, niektorte deti sa hrozne predavkovali z hluposti aby dosiahli "rychlejsi ucinok"(acne...) a pre to na doplnky v USA musia pisat-nevhodne pre deti do 18 rokov, cim sa mysli ale nevhodne na pouzivanie bez dohladu dospeleho.
Aloe je len bezna rastlina a jej stava/gel je len v tej istej kategorii ako ovocne a zeleninove stavy. Je len velmi malo doplnkov nevhodnych pre tehotne zeny, hlavne tych, co podporuju zvysovanie estrogenu, lebo to zvysuje moznost spontanneho potratu alebo predcasneho porodu.Napr, pupalkovy a borakovy olej.Velka vacsina doplnkov, kde je napisane nevhodne pre tehotne a kojace matky je pisane len z legalnych dovodov, aby sa v pripade tehotenskeho problemu z inych dovodov nekonali nekonecne sudy, ktorymi je zialbohu USA zname. Tj nie je to zdravotny problem ale legalny.

lucinka833

Ahoj RNG, prosim o pomoc. Mam HPV virus, uz som si u teba objednala doplnky na zvysenie imunity - Zinok, Selen, Vitamin C, Extrakt z olivovych listov, ktore tu odporucas pri tychto problemoch. Imunita sa mi zlepsila ale virus mam stale v tele a sposobuje mi vytok ktory je uz neznesitelny. Gynekolog mi povedal ze kultivacie mam v poriadku. Ziadny virus tam nie je, ze to sposobuje ten virus HPV. Mozem sa toho vytoku nejako zbavit? Gynekolog mi moc neporadil, povedal ze musim len cakat kym to moja imunita zvladne... Moc dakujem za odpoved.