Otázky na RNG

face of agony

RNG, raz si tu pisal, ze ked ides sportovat, tak je dobre si dat lecitin pol hodinu predtym. A ako dlho to potom ucinkuje? Co ked cvicim tak 2 hodiny. Staci mi si dat tu jednu kapsulu? Nemala by som si dat pocas cvicenia este?

josh1

RNG...neviem sa dovolat k Vam do predajne, telefon zvoni, no nik nedviha, volal som na vsetky cisla, ktore su na stranke doplnky.

RNG

na pretucnenu pecen(steatosis)pomaha hlavne redukcna dieta.
Treba sa vyhnut hlavne jedlam obsahujucim velke mnozstva fruktozy, hlavne pridavanej do priemyselne vyrabanych jediel vo forme fruktozoveho syrupu, kukuricneho sladidla(high fructose corn syrup), ale aj ostatnym cukrom podla moznosti.
A jest sacharidy menej a len pomaly sa traviace, tj s vysokym glycemickym indexom.
Tj celozrnne a hruboznne.
Ale aj tych menej radsej a miesto toho viac zelenin.
Na odtucnenie pecene priamo pomaha uviest tuk do obehu, aby sa mohol spalit.
To spravia alebo enzymi(lipaza) alebo lecitin.
Optimalne je zobrat lyzicu lecitinu hodinu pred cvicenim alebo dlhou prechdzkou, podla moznosti rychle chodenie aspon 5 km.Kazdodenne.
Pre zvysene vylucovanie tuku z pecene pomoze aj Calcium D glucarate(2x500 mg) a sylimarin(2x500 mg). Oboje zvysuju tok zlce, ktore odnasa zo sebou aj trochu tuku zaroven.
Inac prilisne stukovatenie pecene moze viest k praskaniu preplnenych buniek, krehnutiu pecene a zjazveniu(cirhoza), cim sa pecen postupne znici a prestava poriadne pracovat. Takze odstranit co najviac tuku je velmi dolezite a pokracovanie predosleho stylu stravovania sa a pohyboveho rezimu je ohrozovanie zivota.

rnd

Dobrý den, pan RNG, mam problem s tukovatením pečene, prosím o radu a kde alebo ako si mam zakupit to čo mi poradíte vo vašom obchode, dakujem, s pozdravom.

RNG

nopal(rozne odrody opuncie)sa je alebo mlade vyhonky alebo dospele"listy" dokladne "oholene" od pichliacov, casto obarene alebo narychlo osmazene-udusene na oleji.Su castou prilohou k jedlu hlavne v mexiku.

RNG

nopl(kaktus) potlaca chut podobne ako octy, hodia gordonii a ine. Pouzivaj ho hodinu pred jedlom. Kolko ho mas pouzit neviem,lebo tu nepopisujes o aky produkt sa vlastne jedna
Obvykle davky tychto prirodnych a cajov su od kavovej az po dve polievkove lyzice.Male davky su samozrejme neucinne.
Niektori vyrobcovia robia z nich extrakty, ale pri extrakcii sa nieco skoncentruje a nieco vyhodi.
Obavam sa, ze pri tom treba vediet, co sa ma skoncentrovat a pri nopale neviem, ake ma aktivne zlozky na potlacenie chuti

xenax

Dobrý deň,
prosím vás pán RNG mohli by ste mi poradiť ako najefektívnejšie užívať výrobok Nopal, pokiaľ mojím hlavným cieľom je zníženie chuti do jedla a chudnutie?
Pred jedlom, počas jedla... a akým množstvom vody zapiť Nopal, aby zaplnil žalúdok?
Veľmi pekne ďakujem za odpoveď.

RNG

vinea enzymy a jod ti ocistia telo od roznych zamoreni a nepotrebnych tkaniv vcitane cyst. Tato tema tu uz bezala velakrat.
Duphaston je chemicka nahrazka progesteronu a Clostylbegyt(clomiphene, Clomid) potlaca umelo efekt estrogenu v tele, cim zvysuje moznost otehotnenia(vyssie hladiny progesteronu voci potlacenemu efektu estrogenu)
Ani jeden neodporucam pre hromadu skodlivych postrannych ucinkov neprirodzenych chemikalii v tele.
Clomid je dovodom pre dnesne caste viacdetne otehotnenia(dvojicky, trojicky stvoricky dokonca petorcata a sestorcata, co je hroza pre matky a zle aj pre deti, lebo sa nemozu poriadne vyvinut)

vinea

RNG,prosim poraďte-30 dní mi mešká menzes tehotná nie som-doktor mi povedal,že mám cystu-viac sa k tomu nevyjadril -povedal,že menzes p
ríde,napísal Duphaston a Clostylbegyt.Od Vás stále beriem Yam ,Damianu,Pupalku,čo s tou cystou?
Pekný deň a vďaka za odpoveď.

RNG

zufala, ja bu som pouzival aj GSE aj Oreganovy olej
Davkovanie GSE je 60 kvapiek do litra vody, nos to so sebou a pravidelne si z toho glgaj mnihokrat denne, tak aby si to do vecera(18 hodin ) postupne vypila. Tak isto ber 3x2 kapsule oreganoveho oleja(8, 13, 18 hodina). O 22 vecer pred spanim zober 2 kapsule probiotika s jablkom
Plesne a kvasne nakazy su totiz aj v crevach a telo tam spotrebuje plno protilatok, takze mu nestaci na mandle.
A ked potlacis plesne a kvasne infekcie v crevach a nasadis tam probiotika, tie ti vyrobia dostatok protilatok aj pre mandle.
Odporucam pri tom znizit mnozstvo sacharidov a jest niekolko lyziciek kokosoveho oleja, ktory je tiez antimikrobialny, a nahradi cukry pre nas, ale nie pre kvasne infekcie, tie su teda znicene vyhladovanim z nedostatku sacharidov.