Otázky na RNG

959

RNG ahoj,
neviem, ci mi este odpises,ale pokusim sa ta opytat na jednu vec.Ked je napriklad nejaky mineral, napriklad horcik vo forme malatov, citratov, tak co to je? Alebo ktory je lepsie si kupit?Nerozumiem tomu.To iste je aj na drasliku.
Teda je to dobre, ked je nieco vo forme citratu, malatu, alebo som videla aj chelatu/alebo tak nejako/.
Prosim ta, vyvetli mi tieto pojmy, co to znamena a ktorý je lepsi.
Ďakujem.

RNG

tekuty vitamin E co je v obchode je 30% koncentracia, dokopy 30 000 jednotiek na 75 ml flasticku(tj 1 ml obsahuje asi 400 IU).
Da sa davat na plet priamo, je samozrejme jedly takze sa da brat aj vnutorne, do kokosaku by som dal tak asi 10-20% maximalne.
Aloe vera by som s kokosovym olejom zmiesal len tesne pred pouzitim, lebo sa oddeluju od seba.

krpatucka

RNG
pisali ste, ze na acne je dobre kokosovy olej+aloe vera+tekuty vitamin E. ale neviem, v akom pomere sa maju zmiesat. je mi velmi luto, ze vasa snaha a rady neboli dostatocne docenene! zajtra idem do bratislavy a pojdem do vasho obchodu, aby som este stihla nakupit vsetko, co potrebujem, kzm sa obchod nezavrie... dakujem za vsetko!

lubos555

juuuj, velka skoda :( mne tiez velmi pomohlo GSE a aj niekolko inych, po par pre mna zufalych mesiacoch snorenia po internete..
Mne GSE a vobec liecba potravinovymi doplnkami a stravou vniesla iskru do zivota. Mohli by ste este par rockov potiahnut a ked zarobim tak to rozbehnem v ruzomberku:)
Odo mna velke DAKUJEM, aj za tuto stranku

RNG

elektronicky nakup predpoklada rozsireny a dobre fungujuci kreditny system, ktory v case zalozenia obchodov na Slovensku prakticky neexistoval a este aj doteraz je prislaby.
Prechadzka bola nadherna, hoci bolo dost dusno. TRu v Illinois mame v septrembri vela vlhkosti od rozohriatych jazier, ranajsie plazive hmly a velmi hojnu rosu. Trblietala sa na pavucinach ako diamanty. A srnky sa este popasali na lukach, lubia mokru vlacnu travu.
A vcul fuk pod sprchu a do roboty!

RNG

ked sme tu web stranku davali do kopy, vacsina Slovakov mala mizerne web spojenie cez telefonne linky a tak, aby sa kazdy na tu stranku mohol dostat, spravili sme ju naschval s minimom bitov.
Nakoniec pre toho, co vie co chce staci napisat zlozenie a zaruky kvality.
Ostatne je len na oklamanie /ovplyvnenie neznaleho zakaznika.To prenecham druhym....

josh1

...niektore konkurencne obchody s vyzivovymi doplnkami maju webove stranky s elektronickym obchodom pre pohodlnejsi nakup. Je tam fotka pripravku s podrobnym popisom jeho ucinku...hlavne maju na stranke slovne spojenie DOPLNKY VYZIVY ...to je podla mna dost rozhodujuce...ak totiz zadam do google DOPLNKY, stranka doplnky bodka kom sa nenajde...ak zadam do google DOPLNKY VYZIVY vyhodi mi snad vsetky predajne na slovensku, ktore ponukaju doplnky vyzivz a to je rozhodujuce aby na webe bolo spomenute toto slovne spojenie, takto vas najde ovela viac potencionalnych zakaznikov...doplnky mozu byt aj kabelka alebo kravata...kto hlada vyzivu pre zdravie, zada do google DOPLNKY VYZIVY alebo a hlavne nech je na stranke vsetko co ponukate, co na stranke nie je zobrazene, nemozem ani objednat a kupit, kedze neviem ze to mate. Netreba platit reklamu, staci dobra vlastna web stranka...a zakaznik si Vas najde sam :-)

nie:(

RNG nech sa ti dari, Dakujeme za vsetko ale dufam ze sem tam tu zavitas! Je to ale aj tak velka skoda! Mozno si tu na SR mal nespravnych ludi, aby to tu nrmalne zabehli, neviem...nechapem to

RNG

Vdaka za Vase mile riadky.
Moja misia bola priniest co najkvalitnejsie vyrobky s co najvyssimi obsahmi ucinnych latok za pristupne ceny na Slovensko z USA, kde su na trhu desiatky tisicov na vyber.
Za 4 roky ale pri prekazkach vo schvalovani, nedostatocnej komunikacii a hlavne nedostatku zakaznikov

(nedovera v nizke ceny, neznalost obsahu a ucinnosti, ziadna klamliva vabiva reklama a farebne obrazky, ktore zrejme vacsina Slovakov ocakava bez toho, ze by si uvedomili, ze to vsetko velmi zvysuje cenu)
su moje financne fondy vycerpane, takze zialbohu nemozem pokracovat v zasielani doplnkov kupovanych z vlastneho vrecka v USA a posielanych letecky na Slovensko na moje utraty.
Predsa neocakavate, ze sa zadlzim na stare kolena!
A okrem toho je tam zalezitost casu, co do toho venujem, je to na ukor mojich inych pracovnych povinnosti a spravnej zivotospravy.
Nijak neplanujem sa ustvat k smrti, ako kon.
Ja som predsa len mudrejsi, ako kon.
Dajte mi kredit aspon tolko, ako somarovi, ktory ked je pretazeny si sadne a odmietne sa hybat, aj ked ho biju palicou.
....
A teraz idem na potrebnu ranajsiu prechadzku, ktoru ako diabetik musim absolvovat denne a zanedbal som uz vyse roka, a potom do roboty, lebo som pozadu s objednavkami.
Do roboty, ktora ma zivi, aj celu moju rodinu, ktoru si nemozem z existencnych dovodov dovolit zanedbavat.
Prajem Vam pekny den.

nie:(

Rng ty tu budes velmi ale velmi chybat, ani nevies kolym ludom pomahas a snazis sa pomoct...ja si idem tiez onjednat doplnky z tvojho obchodu a vkladam do nich velku doveru, taku aku mam v Teba