Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

elesar, mozno pouvazujem nad tym zachovanim posielania na dobierku, tj ak je konatelka ochotna pokracovat aspon takto a nebudem muset kupovat doplnky z vlastneho vrecka.
Ale terajsi stav som uz ani casove ani financne nie schopny nosit.Som prilis vycerpany z kazdej stranky a musim sa venovat tomu, z coho zijem v prvom rade.

elesar

RNG...som tu po dlhsej dobe a veru mi nie je dvakrat do smiechu, ked citam, ze chces skoncit. ak treba porosit, tak to urobim rad a PROSIM ta za vsetkych clenov tejto "komunity", aby si si to rozmyslel. chapem, ze mas kopec inych starosti ako dotovat stratovy biznis, ale predsa boli prazdniny, ludia po dovolenkach, tak to moze byt dovod pripadneho poklesu trzieb. naozaj ta za vsetkych, ktorym si poradil, pomohol a ktori cerpaju z tvojich znalosti prosim, aby si si to rozmyslel...kludne zdvojnasob ceny, aj tak budes asi stale najlacnejsi. napr. pre mna bude tvoj odchod z trhu znamenat pravdepodobne navrat k syntetickym antidepresivam, nakolko objednavat si st. johns wort alebo 5-htp odniekial zo zahranicia asi financne neutiahnem...a takychto nas je asi niekolko desiatok. ak by si pripadne potreboval pomoc odtialto, urcite sa najde dost ochotnych ludi, ktori by pomohli...hlasim sa prvy. naozaj ta velmi PROSIM, aby si nekoncil.

oli

Iste RNG, ak si sa rozhodol, máš na to zjavne vážny dôvod. Želám ti v živote len to najlepšie a veľa zdravia. Dúfam ale že zostaneš na tomto fóre a občas poradíš.

RNG

sara, Bone essentials kapsule maju sice menej mineralov ale v ovela lepsie absorbovatelnej a hlavne zabudovatelnej forme.