Otázky na RNG

RNG

jaja, maslo(netopene) a mast vytapana setrne su ovela zdravsie, ako chemicky znicene rastlinne oleje. Nie ze by som ich extra propagoval tu, ale mensie mnozstvo nam telo vyzaduje.
Zjavilo sa uz aj par zmienok okolo masla a Alzheimerovej choroby, kde maslo potlaca postup Alzheimera.
Samozrejme ja osobne radsej spominam rybacie oleje na ten ucel, lebo na to je hodner literatury, ale nezanedbal by som ani maslo, hlavne ked je z mlieka volne pasucich sa krav neosetrovanych antibiotikami na pastvinach, ktore nie su hnojene chemikaliami.

RNG

kandida je bezna kultura v crevach. Probiotika ju kontroluju aby sa prilis nerozmnozila, ale dieta bohata na cukry a sacharidy ju moze premnozit, cim sa zaroven potlacia probiotika a tym aj vyroba protiplesnovych a protikancidovych latok probiotikami. Takze telo ma menej k dispozicii na boj inde, v nosnych dutinach, ustach, vaginalne, urinalne...
Najprv teda treba kandidu potlacit v crevach, ako to uz bolo tu neraz pisane(nizkosacharidova dieta, kokosovy olej, oreganovy olej, roztok GSE)

zuzi

chcela som sa opytat, ako si mam vyliecit biely povlak na jazyku? pri stere z jazyka mi nezistili kvasinky, zaludok mam po gastroskopii v poriadku, nemam tam ziadny zapal.ten povlak sa da zubnou kefkou odstranit, ale opet sa v priebehu dna objavi. poradte mi prosim.

RNG

satanas, pytal si sa na B-100. To je tiez velmi silna zmes B-ciek, podobne ako Stress B, ba dokonca niektorych ma i viac.
Na vyrobu koloidneho striebra mna nepotrebuju. Spravne obsluhovane zariadenie ho vyprodukuje dost, pripadne keby bolo treba,mozno by som poslal aj dalsie.
Ale to zavisi od schvalovacieho procesu.

lizanka

bolo by skvele, keby sa to zachovalo aspon vo forme dobierky, pripadne keby ostal aspon predaj toho koloidneho striebra, je to fakt nieco skvele. len urcita cast ludi sa ma ako dostat do kamenneho obchodu, zvysok objednava na dobierku

vaneska

RNG,
nechcem tu obhajovat slovensku verejnost, alebo tak nejak, ale prosto mam taky pocit, ze problem bol, resp. je v tom, ze ludia nevedeli o Vasich doplnkoch. Ja sama som o nich tiez nevedela, a to som sa celkom dost "rypala" v tejto problematike...ked som ich vyskusala, bola som nad mieru spokojna, tiez rodinka, dokonca som objednala ten kurkumin a ryb. olej pre babku (ak si spominas - sumenie v usiach). kamoska sa zas "zblaznila" do Vasho kokos. oleja a enzymy nakupuje kazdu chvilu :-)....a takto by som tu mohla pokracovat az do neviem kedy /ved Vy sam najlepsie viete, ze Vase doplnky su kvalita a mnohohrat sa tie, ktore su na nasom trhu s nimi nedaju ani len porovnat:( /.

Z Vasich slov mi je v podstate jasne, ze ste sa rozhodli skoncit, ak by vsak bolo mozne zachovat aspon moznost nakupovat na dobierku, alebo cez internet, aj to by bolo skvele...

Na zaver som Vam zas chcela podakovat, za to vsetko, ved viete...Ale tentokrat budem koncit inak a poziciam si slova Platona, ktory raz povedal celkom peknu vec. "Kto sa stara o stastie inych, nachadza svoje vlastne stastie"...Na Vas pripad by som to trosku upravila a povedala, ze "Kto sa stara o zdravie inych, pomaha im najst ich stastie, aj ked to jeho je ukryte inde..."
Nech sa Vam dari.

RNG

satanas, GABA je gama izobutyricka kyselina, dolezity neurotransmiter pre mozog.
Ci to niekto spaja v reklame s mladostou, to neviem, ale falosnych a prehnanych reklam na doplnky je neurekom plno.
Ja osobne som sa na take nieco nikdy neznizil len aby som predal.
Moje motto bolo "kvalitne, ucinne doplnky za najnizsie mozne ceny".
Zrejme to ale pre Slovensku verejnost nestaci....