Otázky na RNG

oli

959 pekne si to napísala a máš pravdu, že RNG by mal zrejme vymeniť ľudí v obchodoch. Mali by to byť ľudia, ktorí majú aspoň základné znalosti z liečenia doplnkami, ale v prvom rade aby ich to bavilo a vedeli ten doplnok predať. Pri tých niektorých nízkych cenách tiež môže pôsobiť istý efekt nedôveryhodnosti. Niekto, kto ten doplnok nepozná so môže myslieť, že keď je taká nízka cena, že to asi za veľa nestojí a pritom sa jedná o veľmi kvalitný doplnok. Cena má byť úmerná kvalite, aj keď je pravda že všetci by sme chceli vzhľadom na platy na Slovensku kupovať čo najlacnejšie. Pevne verím že RNG neodíde, je to človek vysokých kvalít, stále sa vzdeláva a bola by veľká škoda, keby svoje skúsenosti a poznatky nešíril ďalej.

959

ahoj RNG, uplne suhlasim s prispevkom OLI, to co napisala je pravda a tiez som toho nazoru, ze radsej zdvihni ceny vyrobkov,akoby si mal zrusit obchody.Sice pises, ze ty ich nerusis, iba nebudes dotovat a ponechas ich tym ludom, ktorí ich aj teraz spravuju.Ale to je to iste, akoby si ich zrusil, lebo dobre vies, ze ti ludia to za 4 roky neboli schopní bez teba rozbehnut, tak to nebude ine ani teraz.
Vsak ved tie ceny su dost nizke a ked clovek vidi, ze mu tie doplnky pomahaju k zdraviu, da aj viac peniazkov za ne.Lebo naozaj si neviem predstavit, ze co bude,kde ich zozenieme.U nas skoro tristvrtinu tych doplnkov nepozhaname.A neviem si predstavit si to objednavat po jednom kuse z USA.Vcera som fakt plakala a mozno sa budes smiat, ale nevedela som ani spat koli tomu, co som vcera citala a dnes som hned zapla pocitaca otvorila som si tuto stranku v presvedceni, ci si si to nerozmyslel.Stale na to myslim.To nam nesmies urobit.Vies,mnohym z nas si velmi pomohol, zaciname sa postupne citit lepsie vdaka tebe a tvojim doplnkom a teraz odrazu-bum.To akoby lekar povedal pacientovi, ktory sa zacina uzdravovat vdaka nejakemu lieku, ze bohuzial ten liek dosiel.Tak sa citim aj ja.Bojim sa, ze po case budem zase tam,kde som bola.Lebo nemam moznost sa dostat k tym doplnkom u nas.
Myslim si a viem,ze mal si dobru myslienku na zaciatku s tymi obchodmi, ale podla mna je chyba v ludoch, ktorým si to zveril, ze to do dnesneho dna nedokazali prevziat do svojich ruk a konecne ta od toho odbremenit.Vsak po tolkych rokoch tie obchody uz mali ficat bez tvojej pomoci.Ale doteraz to nechali na teba a chapem, ze donekonecna to nemozes dopovat ariuadit z vonka.Mal si vymenit ludi, ktorí by to vedeli rozbehnut.Lebo tí,ktori tam doteraz su nie su schopni v tom chodit.
Tiez som uvazovala ako jeden /asi to bol pan z Ruzomberka/ ze by som to prebrala od teba a otvorila si ten obchod u nas.Lebo by bola velka skoda ho stratit.
Bola by som nesmierne rada, keby si sa aspon obcas ozval na tomto fore, lebo to bolo super, ked clovek vedel, ze sa moze hocikedy na teba obratit s roznymi zdravot. problemamy a hned si odpovedal + navrholi si riesenie vo forme doplnkov . Prosiiiim, neodchadzaj.

oli

RNG ja som tu viackrát písala že máš obsahovo aj cenovo výhodné produkty porovnaním od iných predajcov. Preto si myslím že by si si mal ceny upraviť tak, aby si ich nemusel veľmi dotovať z vlastného vrecka. Je pravda že na Slovensku má veľa ľudí veľmi nízke platy, ale možno sa to časom zlepší. Ja som si napríklad u teba objednala okrem iného aj Papaya enzým 100 tabliet za 68 korún. Poviem ti pravdu že 68 korún dnes je už veľmi nízka cena a preto je treba aby si si tieto veľmi nízke ceny upravil. A navyše keď k tomu dostaneme radu od teba zadarmo.
No, ja zajtra od teba dostanem koloidnú vodu na tie oči, už sa teším, len sa chcem spýtať či budeš mať aj tú Stéviu?

hmhmhm

RNG, som veľmi rada, že si sa rozhodol zostať, aj na tých pár hodín čo si nájdeš, bude pre ľudí na tomto fóre prínosom. Určite si čítaš aj tieto príspevky od ľudí, ktorí ťa majú radi a ktorí si na tvoje rady zvykli. Si čestný človek a všetci rozumní ľudia to vedia. Chýbal by si tu, táto stránka by potom nežila.

lizanka

ja RNG chcem povedat velke DAKUJEM, keby som nebola natrafila na toto forum, moja ososbnost by sa rozvijala za posledny polrok uplne inym smerom. vdaka Vam som sa dala na zdravsiu stravu, zacala som sa pravidelne hybat, GSE a koloid striebra mi zachranili zdravy rozum. filozofia, ktoru ste tu prezentovali-liecba doplnkami vyzivy-je vo mne hlboko zakorenena a ostane vo mne navzdy. priznam sa, poplakala som si, pretoze niektore veci sa daju zohnat aj v SR, ale niekolko nasobne predrazene, alebo sa nedaju zohnat vobec. a vsetky informacie, ktore ste tu dokazali podat zrozumitelne a logicky sa budu len tazko hladat.

959

RNG,akurat tu citam tieto riadky a nechcem verit vlastnym ociam.To hadam nemyslis vazne,ze koncis.Stale som sa bala tejto chvile, ze to raz pride.
Normalne, ci veris, alebo nie, pri citaní tychto riadkov o tvojom odchode mam slzy na krajicku.Naozaj a nehanbim sa to napisat.Konecne po mnohych rokoch sa citim lepsie a to vdaka tebe a tvojim radam + doplnkom, ktore u teba nakupujem.Uz som raz pisala, ze som si na teba zvykla a oblubila si ta.Proste ti doverujem vo vsetkom a co si mi poradil, vsetko som do poslednej vety splnila a fakt sa citim lepsie.Som rada, ze som ta spoznala.A teraz toto.
Verim ti, ze si už z toho unaveny a obera ta to o cas, ktory mozes travit v kruhu znamych a rodiny, ale prosim ta, naozaj musis zavriet obchody?Aspon ten v Lucenci , odkial sa daju aj objednavat doplnky nemozes ponechat?Na tie doplnky od teba som si zvykla a ako som sa presvedcila, u nas take nikde nemaju.Uzivam najma ten Betain, ktorý nikde inde nezozeniem a tiez ine doplnky.Su dobre, pomahaju mi a co si teraz pocnem?Kde ich zozeniem?
Prosim ta, zvaž svoje rozhodnutie a skus pouvazovat aspon nad tym predajom doplnkov?Naozaj sa to neda?
Ďakujem ti za vsetko a budes nielen mne, ale verim, ze mnohym ludom chybat. Vela stastia.

vaneska

RNG.
Prave som si precitala, co ste napisali a celkom ma to zaskocilo. Nielen to o obchode, ale o tom, ze nikomu nubudete chybat, a tak...
Verte, ze je vela ludi, a medzi nich sa aj ja radim, ktorym Vase rady pomohli, a ktorym Vase obchody so skvelym sortimentom otvorili oci, ze nase zdravotnictvo je fakt uplne inde, nez v inych krajinach. Vyrobky, o ktorych by sme inak nechyrovali a za tak uzasne ceny vo mne prebudili pocit, ze su este LUDIA, ktorym zalezi na zdravi druhych a nejde im len o zisk. Vobec netusim, ako sa Vam tento druh "obchodu" (ne)vyplatil, za vsetkych, ktorym ste pomohli - a sudiac podla tohto fora, ich nebolo malo, Vam teda este raz dakujem za cas, energiu a rady, ktore ste poskytli. Neviem, kto alebo co, Vas "dohnalo" k rozhodnutiu s aktivitami tohto druhu "seknut", verim vsak, ze si zachovate dobru mienku o tomto fore a o tych, ktori Vasu pomoc ocenili.
Mozno Vas tieto riadky vobec nezaujimaju, mozno ste to ani nedocitali do konca, chcela som len, aby ste vedeli, ze to, co ste robili, nebolo zbytocne...A kto vie, mozno prehodnotite svoje rohodnutie...a ak aj nie, aspon budem mat dobry pocit, ze som Vam tych par slov napisala...Boli uprimne...

josh1

RNG..dufam ze sa na buduci tyzden k vam do predajne v Lucenci dovolam, chcem si objednat striebornu vodu, nieco na kosti a ked sa financne zmestim tak aj enzymy...

RNG

porezana noha, moje obchody zasielaju z Lucenca aj na dobierku, reklamu mas vedla na pravo
Doplnky vyzivy(RNG)
Mas moznost si to este objednat, ale asi nie pridlho, pretoze pre nedostatok zaujmu a neustalu financnu stratu obchodov, ktoru som vykryval z vlastneho vrecka dosial nie som ochotny dalej znasat.
Tak isto pisanie do tohoto fora mi bralo privela casu z mojho zivota a ja mam aj ine priority, ktore tymto utrpeli.
Kto chce, moze si najst moje rady -dal som ich akurat dost v roznych temach, prehrabte sa. Zrejme ale vacsine chybat nebudem, lebo sem chodili na stranky len kecat.Ale mozno v buducnosti, ked budu mat problemy si spomenu na stareho RNG, ktory sa snazil kazdenu pomoct.
Good Bye.