Otázky na RNG

RNG

zuzanna, zo zlozenia vidim, ze je priaznive, ale cena je definitivne skodliva na vrecko.
Kedze hlavna zlozka, jiaogulan(gymnostemna pentaphillum) je tam len vo forme listov z neznamym obsahom aktivnej latky, Gypenocidov(odporucena davka 20-60 mg denne), dost tazko sa mi posudzuje mozna aktivita. Inac ani mnozstvo tych susenych listov tam nie je uvedene....

sara13

RNG prosim ta ako sa ma spravne uzivat od teba Bone Essentials a spirulina. Ja som to zvykla uzivat vecer pred spanim z kazdeho dve tabletky resp. predtym som namiesto bone essentials mala bone reinforcer. aky je v nich rozdiel?

zaria

RNG. prosim ta, je mozne napisat ti niekde na tvoj sukromny mail? mam pre teba informacie, ktore su urcene iba tebe a myslim, ze su pre teba dolezite.

dianka.1

docitala som sa, ze RNG. konci so svojim obchodom v bratislave aj lucenci. viete o tom nieco? je to naozaj pravda? zda sa totiz, ze RNG. uz neodpoveda.

josh1

ahoj RNG...dnes som objednal dve flase striebornej vody na helicobactera, na kosti Bone essential, potom Super multienzyme, a Hypericin...ten supermultienzyme mozem brat aj 2krat denne na lacno pred jedlom?

RNG

959, horcik moze byt ako kyslicnik(oxid),chlorid lebo uhlicitan horecnaty atd.
Moze byt ale miesto na anorganicke kyseliny naviazany na velke molekuly organickych kyselin
Maleat je naviazania Mg na malicku kyselinu=jablcnu kyselinu
Citrat je na kyselinu citronovu, proteinovy chelat je naviazanie na rozne aminokyseliny.
Absorbcia a zabudovanie mineralov velmi zavisia, na co su tie mineraly naviazane.
Najlepsie vazby su na ciraty, maleaty, proteinove chelaty, glycinaty a pripadne aj askorbaty a laktaty.
Najhorsie na zabudovanie v tele su malicke molekuly, ako chloridy, ktore vypadnu cez ladviny za par minut.Tiez karbonaty(uhlicitany), sirany, lebo tie su prakticky nerozpustne vo vode, takze ich telo nevie absorbovat do krvi.