Otázky na RNG

RNG

Romana, prave naopak, viaceri lekari zaoberajuci sa crevnym travenim tvrdia, ze to je dobry znak, dostatok vlaknin a probiotik to udajne sposobi.

RNG

agatka, nemam ani sajnu. Smazil som sa na to nieco zistit uz davnejsie, tema tu uz bezala viackrat, ale zatial nikto nevie jasne pricinu a hoci je niekolko doplnkov ktore pomahaju zmiernit vitiligo, nikto zatial nenapisal podstatu-co za tym vlastne je.

zaria

RNG. nechcem ti polozit sukromnu otazku, nechcem ta vobec oberat o cas. jedna sa o nieco uplne ine, chcem ti napisat o niecom, o com si myslim, ze by si mal vediet. takze ak mas zaujem posli mi tvoj sukromny mail na moju mailovu adresu: zaria.f@centrum.sk

jajaja 111

RNG, dakujem Vam za vsetky Vase cenne rady, viackrat ste mi skutocne pomohli. Zelam Vam do buducnosti len to najlepsie.

dodo

prajem dobry den RNG,prosim ťa otvoj nazor na uživanie utlmovakov: diazepam abo baclofen/ v mojom pripade na svalove krče-stiff-man syndrom/ ači su nejake prirodne ekvivalenty.

sharon_23

Ahoj RNG. Neviem o com je tato tema, ale kedze som si vsimla, ze vies toho o zdravi naozaj vela, mam na teba aj ja jednu otazku. Zalozila som temu "Kolieska" na rukach, jedna baba ma tam postrasila ze by mohlo ist o boreliozu. Ak ta mozem poprosit, PROSIM TA, precitaj si tu temu, posud ci naozaj moze ist o boreliozu, dost sa bojim... budem ti velmi vdacna, dakujem mockrat.