Otázky na RNG

RNG

silvinciatko, dobra zmes mineralov a vitaminov na kosti napr Bone essentials, ber so Spirulinou p[re lepsie zabudobanie do kostrey. Kostra je totiz nasa zasobaren mineralov, cim viac je tam zabudovane, tym mensia je pravdepodobnost, ze budes mat malo v tele v pripade
potreby pre nervovu sustavu.
Nezabudaj aj na draslik(potassium, kalium), najdes ho v zeleninach, bananoch a v soli so znizenym obsahom sodika(nahradene 38% draslika), dostanes ju v Bille a mozno aj inde.

RNG

elie, pri vitamine E je prevod z miligramov na IU(medzinarodne jednotky)1.47:1
Vsetky vyskumne prace(a na vitamin E je ich vyse 10 000) su robene so 100 az 800 IU,potvrdzuju uzitocnost doplnovania vitaminu E na rozne telesne procesy. Najviac prac sa sustredilo okolo znizovania srdcovuch infarktov branim 20 az 400 IU vitaminu E. POvacsine bol vysledok velmi pozitivny, az 50% znizenie poraziek.

ceruzka

ahoj rng,uz asi treti den sa citim akoby opuchnuta no cele telo,najprv nohy ruky a uz aj tvar ale nie je to vidno iba ak na nohach,cim to moze byt

sara13

RNG co by si mi odporucil okrem spiruliny a bone reinforcer na tahanie krcnej a krku do jednej strany? je to dost bolestive a este je horsie to ze sa neprijemne citim lebo si myslim ze to vsetci na mne vidia. som zufala porad mi prosim.

elesar

RNG...dufam, ze aspon ta dobierka bude fungovat aj nadalej, naozaj tvoje doplnky su vyborne a bola by skoda, keby k nim ludia uplne stratili pristup. chcel by som ta poprosit o e-mailovy kontakt, nakolko by som sa rad vyjadril k istym veciam, ktore vsak nechcem rozvadzat verejne. prosim posli mi mail na moju adresu. dakujem krasne.

silvinciatko

RNG prosiiiim Ta, mozes mi poradit ake pripravky su vhodne uzivat pri tetanii? Napíš mi prosím na mail ako ich môžem zohnať a aj za akú cenu.Ďakujem pekne.
silvinciatko@gmail.com

jancecka

Dobré ráno RNG, dnes mám otázku za kamošku. Má 20 rokov a nepravidelný menzes. Chodieva pravidelne na prehliadky a vždy jej pichnú vyvolávačku. Pár krát sa stalo že už ani po nej nedostane menzes. Bola na sono, všetko v poriadku, aj na štítnu žľazu bola, aj tá je v poriadku. Strašne sa jej ale potia ruky. DOktorka jej chce nasadiť hormonálnu antikoncepciu, ale ona zásadne odmieta antikoncepciu. Nevedel by si jej nejako pomôcť? Neviem či je to dôležité, ale je ešte panna. Myslíš že yam a olej z púpalky a damiana by jej pomohli? Ďakujem za odpoveď

Ja som si objednala chaparal aj lapacho si mi odporúčil ale to vraj nedržia v predajni v Lučenci, tak dúfam, že ten chaparal bude stačiť. A ešte som si objednala, neviem presne čo to bolo už ale tiež si mi to odporučil. Bude mi to stačiť?

Pekný deň

Najčítanejšie články