Otázky na RNG

RNG

oli, koloidne striebro, aspon ta forma, co sa doma predava, je vpodstate chemickuy Ionicko koloidne. Prave tie ionicke castice su mnohotisickrat ucinnejsie, ako neutralne koloidne ciastocky. Na pouzivanie zvonku a vyplachy je vyboene, na pouzitie zvnutra vybije v zaludku za par minut infekcie, ale sa zluci so zaludocnymi kyselinami na chlorid strieborny, ktory ma len zlomok ucinnosti ionov.
Takze do criev sa to dostane uz minimalne.
Ak pitrebujes dostat striebro do tela, iontoforeza alebo enema(krystir) su systemy, ako znicit co najmenej ionov.
Ako si si mohlka vsimnut, nikdy som nezaradil koloidne striebro medzi antiviralne, hoci in vitro(v petriho miske) zabije vsetky mikroby, vcitane virusov, ale in vivo, v tele ma ucinnost len par minut a to nestaci na to, aby sa dostalo do krvneho obehu.
Su vyrobcovia, co vyravaju ovela vyssie koncentracie koloidneho striebra(1000 ppm +),, takzvany strieborny protein, a to sa pouziva na zvysovanie koncentracie striebra v tele.Velke davky by som ale odporucal len vtedy, ked nemas ziadny iny ucinny prostriedok. A medicka komunita proti vacsim davkam striebra velmi tvrdo bojuje, preto by som si netrufal "strcit ruku do osieho hniezda"
Vyhrazaju sa moznou argyriou, co je podla nich choroba ale v skutocnosti je to len zmena farby koze a vlasov do striebonoseda, z drobnych ciastociek striebrta, co sa takto z tela vylucuje. Ziadne ine chrobne priznaky pri argyrii ale nie su nikde uvedene, len bububu.
Ale aj tak, ako som povedal, nebudem odporucat pitie silnejsej, nez 10 ppm koloidnej striebornej vody, aj to len max deci(100 ml) denne, co je dokopy 1 mg striebra denne. Argyria sa objavi len pri radove vyssich davkach, pri tychto sa nemoze.

RNG

janecka, liecia sa len choroby.
Na potenie ruk je metoda, co to znizuje, iontoforeza.
Na to by si si ale musela najst odbornika, co to prevadza.
Zatlacenim ionov spat sa ciastocne poskodi funkcia potnych zliaz na mieste aplikacie a tym znizi potenie.
Nie ze by som to priamo odporucal, len informujem, ze sa to niekde ucinne prevadza.

RNG

ceruzka, na puchnutie moh lekari uvadzaju zhruba 17 dovodov, ale ja som nasiel na sebe 18ty, gravitacia.
Ked sa bunecne steny uvolnia, tlak zo zemskej pritazlivosti nam nahromadi lekutiny na najnizsom bode v tele, nohach. Pouzitim hromady antioxidantov sa daju bunkove steny spruznit, aby sa tam nenahromadilo tolko vody, ale ja uz roky spim s vankusom pod nohami, aby ta voda(lymfa) mohla odtiect(obratim dennu gravitaciu hore nohami...)

oli

RNG prosím ťa, ako dlho a koľko treba užívať koloidné striebro na zničenie vírusov a baktérii vnútorne. Zničí sa aj užitočná črevná mikroflóra?

Dioscorea villosa sa môže užívať dlhodobo, nemá nežiaduce účinky?
Ďakujem.

jancecka

No priveľmi sa nepoteší :D že to je neliečiteľné :D Dobre, ďakujem ešte raz za všetky odpovede, príjemný deň prajem :D

RNG

janecka, potenie ruk ma vyse 1/3 zien, je to vec hormonov, nervozity, a casto len privela potnych zliaz. Nie je to chorobne(v drvivej vacsine)

RNG

ceruzka, najskor su to ladviny alebo prebytok soli. Skus pit viac vody, menej solit a pripadne pouzi prirodne diuretika, ako napr Water pill, ked ho este maju v mojich obchodoch.
Na precistenie ladvin je caj v byliny Chanca Piedra velmi ucinny, odstrani aj kamene zaroven.

RNG

tiskar, proti horucke pomahaju protizapalove: curcumin, bromelain, dumbier, boswelin,quercitin, vitamin C,GLA(z pupalkoveho ci borakoveho oleja), vrbova kora,(salix alba, z toho je salicin, ktoreho synteticka forma je salicil, a acetyl salicilat je dobre znamy aspirin)

RNG

sara 13, ked je to sposobene nervami, tak rybacie oleje, hlavne silne koncentrty ako Max EPA alebo ciste oleje, ako lososovy,10 gramov denne.
Ak je to vec zapalov, tak protizapalove(curcumin, bromelain, boswelin dumbier).
A mozno by ti pomohli aj doplnky na slachy a klby.
Udrzuj to v teple(sal okolo krku aj v lete) a cvic=natahuj
MSM krem by tiez mohol pomoct alebo dokonca aj DMSO, roll aplikator. Na DMSO musis oblast dobre umyt, narolovat trochu DMSO, nechat posobit bez dotyku siat!!! asi 1/2 hodiny, potom dokladne omyt vodou a vysusit bavlnenym uterakom. Je velmi dolezite toto presne tak robit, lebo DMSO rozpusta mnohe latky a moze ti ich "prepasirovat" cez kozu do tela, co by bolo velmi neziaduce!!!

jancecka

Ďakujem RNG, už som objednala jej aj sebe. Dúfam že pomôže a nevieš z čoho by sa jej mohli tak potiť ruky, ak má štítnu žľazu v poriadku??

Najčítanejšie články