Otázky na RNG

RNG

josh, schizoaktivna psychoza je nieco medzi maniackou depresiou(bipolarne) a schizofreniou.
Takze na nu robi zrejme to iste dobre, co na tieto obe poruchy.
Na to tu bolo uz viacej tem.
Doplnky spomenute boli nektore utlmovadla,, podobne opiatom(na prilisnu horuckovitu cinnost mozgu-maniacku fazu) a rozne neurotransmiteru na depresiu.
Odporucil by som skusit mineraly, SJW, SAM-e, GABA a lecitin.
Na utlmenie maniackej fazy( docasne hyperaktivny mozog) je chmel, valerian, vytazok z passiflory.
Na schizofrenicku cast velke davky vitaminu B-3(2x500 mg)
Dobre by bolo pouzivat sol so znizenym obsahom sodika(38% Kcl) na zvysenie draslika v tele. Lekari pouzivaju litium, ktore je blizo draslika, tak si myslim , ze zvysenie draslika by malo mat obdobny ucinok.

emma18

ahoj RNG, dnes som si objednala SJW tak sa na to normalne tesim. lebo uz som na nervi.ale citam tu v prispevkoch ze s tym chces skoncit?

josh1

RNG...da sa prirodnymi doplnkami pomoct alebo aj liecit Schizoafektivnu psychozu? Moja M berie Seroquel a Plegomazin, zatial sa drzi, no su fakt tazke stavy...

sharon_23

RNG, dakujem pekne za odpoved. O alergiu vraj nejde (podla lekarov), tak mu skusim opisat tvoje rady a uvidime, v kazdom pripade vdaka :)

RNG

oli,,na lupienku(a cistenie koze, zmensovanie porov) nezabudni na zinok, witch hazel(hamamelis virginiana), sarsaparillu a kokosovy olej s trosku GSE(na lyzicu oleja 5 kvapiek GSE, dobre pomiesat)

RNG

sharon, zdalo sa mi, ze som uz odpovedal,na to. Nuz to je moja stara hlava.
Borelioza sa neprejavuje niekolkominut trvajucimi kolieskami na kozi, ale permanentnymi zapalmi, dlhotrvajucimi, nemiznucimi.
Co mas vyzera na nejaku alergiu
Ak je zvnutra, treba si precistit creva a nasadit probiotika. Pripadne zobrat aj nejake antimikrobialne ako collostrum, niekolko gramov denne.
A enzymaticke cistenie nikomu nemoze zaskodit.
Svrbive reakcie byvaju casto aj na velmi kysle telo. Vtedy pomoze znizit sacharidy a zvysit mnozstvo zelenin, hlavne korenovych. A hodne vody

oli

Ďakujem RNG, mám od teba kúpené koloidné striebro, zajtra mi asi príde villosa a vitamíny na vlasy a pokožku.
Musím ti aj oznámiť že po tom Chaparale a enzýmoch sa manželovi stratila čiastočne lupienka, nechcem to ešte tvrdiť na 100 percent, pretože tie kožné choroby sú ošemetné, môže sa to znovu vrátiť. Preto chcem ešte pokračovať v očiste.
Takže toho striebra môžeme každý 100ml denne v rozdelených dávkach, alebo naraz?

sharon_23

RNG, prosim ta precitaj si moju otazku, pisala som ju vcera (2.9.), neviem - mozno si si ju nevsimol, budem velmi rada, ak mi odpovies. Dakujem velmi pekne

RNG

oli, mexicky yam(dioscorea villosa) je pakoren, ktory mexicky indiani jedia podobne ako my zemiaky.
Takze par greamov denne v kapsuliach nemoze sposobit ziadne problemy, aj ked to budes brat hoci cely zivot.
Inac ziadne potravinove doplnky , ktore su pripustene na trh nemozu mat skodlive bocne ucinky, ked ich pouzivas v odporucenych davkach, presne tak ako rozne jedla.
Su len mozne, a to dost zriedkave , alergie.Tak isto, ako na jedla./

Najčítanejšie články