Otázky na RNG

jancecka

ale ja nemám cysty, mám neprechodné vajcovody, ale vyskúšam to, kamoška to má, a neobsahuje spirulina enzýmy?

RNG

janecka, zvysena teplota rozsiri cievy a kapilary, tj zlepsi na tom mieste cirkulaciu a tym hojenie a regeneraciu.
Ale treba k tomu pridat aj "odpratavacov smeti"=enzymi a jod. Nieco ti musi odburat tie nahromadene odpady v cystach a potom odburat aj obal cyst.

RNG

jamina, velke mnozstvo vybitych bakretii produkuje hromadu kaziaceho sa materialu v tele a toxinov z ich vnutra. Nazyva sa to Herxheimerova(uhynova) reakcia
Pri nej pomoze znizit davky a hlavne brat plno enzymov na precistenie tela, pripadne aj nieco protizapalove, ako curcumin a bromelain.
Reakciu na samotny GSE/citricidal som nevidel nikde publikopvanu, hoci v USA sa pouziva masove od roku 1982. A nemyslim, ze by si to nas velky strazny pes, FDA, nechal utiect!
Skor zaludocne reakcie su mozne, ked GSE nerozriedis dostatocne, niekto ma tlak v zaludku.
No a vzdy su mozne alergicke reakcie, tak ako na jedla aj na doplnky jediel.

jancecka

RNG prosím ťa, keby som si nahrievala miesto kde mám vaječníky a maternicu bio lampou,malo by to nejaký osoh? Veríš tomu?

RNG

katyka, cievy treba cistit, odporucam ti 2x do tyzdna plnu lyzicu cisteho lecitinu, granulatu.
Na vredy zvnutra -60 kvapiek GSE do litra vody. Zvonka zmes kokosoveho oleja(1 lyzica) praskovy cukor(1,5 lyzice ) a 10 kvapiek GSE, Dobre zamiesat na naniest na oblast.

jamina

Dobrý deň RNG,chcem sa poďakovať,lebo užívanie GSE a oreganového oleja mi zlepšilo chronické problémy s hrdlom, dutinami a prieduškami (už som ani nedúfala,že sa dožijem niekedy zlepšenia).Po začatí užívania som ale dostala silné bolesti do nôh,do kolien a do chrbtice. Po prestávke v užívaní sa mi bolesti znížili a pri opätovnom užívaní GSE boli menšie,ale úplne mi nezmizli.To isté sa stalo môjmu dospelému synovi,keď užíval GSE na
zapálené hrdlo,dostal bolesti do nôh,skoro nemohol chodiť.Chcem sa opýtať,či ste sa s týmto už stretli,či je to časté pri užívaní GSE alebo iných doplnkoch,ktoré liečia zápaly.Užívam aj iné doplnky od Vás a so s nimi spokojná

katyka

Rng, mám problém s cievami teraz sa mi urobil vred predkolenia,doktor mi to lieči masťami,ale mi to nepomáha.Poraď,prosim čo by mi pomohlo.Vdaka.

Najčítanejšie články