Otázky na RNG

mariaj

Rng,tie doplnky,ktore ponukas predsa maju ucinky a ponukas to najlepsie.Ako sa to maju ludia dozvediet?Tu sa zaraba casto na nicom,a to co je dobre ludia nevedia.Mozno prave ti,co by tie obchody prevadzkovali by to viac rozbehli a viac by sa to dostalo k ludom,pretoze by sa tomu venovali po celych dnoch len tomu jednemu.mam taky nazor,ze ta idea nepouzivat reklamu,by sa nemala povysovat nad pomoc cloveku.

RNG

mariaj, dakujem za sympatiu, ale fakt je ten, ze v sucasnej situacii to dalej aniu casove ani financne nezvladnem. A netreba mi zvysit ceny na rentabilitu podniku, len pocet zakaznikov.
A lepsiu spolupracu, aby som vedel, co sa predalo, co by ludia chceli a pod. A samozrejme moznost nakupovat z trzieb obchodov, co som dosial nemal. Moje vlastne vrecko je vycerpane a do dlzob na stare kolena nepojdem.
Moja myslienka a konanie v tomto smere zacalo uz skoro pred 7 rokmi, podnik bol zalozeny pred 4.5 rokmi a napriek viacerym pokusom sa to nerozbehlo dostatocne.Dovodov je vela,, len samotne ceny to nie su a zvysit ich prilis by zabilo povodny zamer. Ja nie som obchodnik, ktory by na tom chcel zarobit, ale ani nemozem neustale stracat. A klamat ludi s farebnymi obrazkami a nerealistickymi skreslenymi ucinkami popri nizkych neucinnych obsahoch prenechavam druhym. Moje svedomie by to neznieslo.

RNG

janecka, djnes velmi malo potravin obsahuje silne enzymi. Tie totoz na jazyku palia(rozkladaju ) a ludia ich "odslachtili" z polnohospodarskych produktov, volili radsej prijemnejsiu sladku chut.
Takze ked chces dostat extra enzymi, asi sa nevyhnes doplnkom, specialnym enzymatickym koncentratom.
Vyrabaju(vytazia) ich zo zvierat(Pancreatine a zlc), z ovoci(bromelaine z ananasu a Papaine z papaje, vytazok z noni,) zo zelenin(napr z cvikle a repy) a najnovsie z roznych kvasnych a inych kultur(aspergillus oryzae, aspergillus niger, natto,...)
Pred rokmi som si odstavoval cviklu, mrkvu a stonkovy celer, dnes sa s tym uz nebabrem,cas je vzacny a na trhu je hromada velmi ucinnych prirodnych zmesi s prisne kontrolovanym zlozenim a ovela vyssou aktivitou. Presne vyjadrenou cislami(aktivita), nie len hadanie, ako z po domacky vyrobenych stiav.

mariaj

RNG,pomohol si aj mne,DAKUJEM.Ja som rozmysslala dokedy to vydrzis,lebo podla mojho nazoru,clovek ktory ma rodinu a chodi do prace,tolko aktivit nemoze zvladnut bez toho,aby ho to raz nevycerpalo.Moj nazor na lacne doplnky je taky,ze si to mozu ludia kupovat aj drahsie,aby si neprerabal,lebo nech kazdy porozmysla,kolko zbytocnych veci kupuje.Vyselektovat najchudobnejsie skupiny sa neda.Ide tu iste aj o cas,ktory sa neda nahradit peniazmi,keby si na tom zarobil,a to je podla mna este vacsi problem.Prosim,porozmyslaj o tom spolu s ostatnymi,ci by sa fakt nedalo spolupracovat tak,aby si tie obchody prevadzkovali sami.Nech to otacam z ktorejkolvek strany,ak vie o tych vyrobkoch malo ludi,tak sa malo predavaju,a keby vedelo vela ludi,tak by si sa uz davno financne vycerpal.Prosime ta velmi,porozmyslaj o tom vazne.My niektori sme uplni zufalci.

jancecka

potom ešte mám zelený jačmeň, probiotiká, zinok a betakaroten. Obsahuje niečo z toho enzýmy? a objednala som si chaparal, yam, damiana a olej z púpalky a niečo z toho obsahuje enzýmy? mám si objednať aj tie?

RNG

Spirulina(surova)obsahuje enzymi, ale celkom malicko.
Cistiaci ucinok rias a trav je skor v absorbcii nez rozkladani.

Najčítanejšie články