Otázky na RNG

mariaj

RNG,prosim,mohol by simi este napisat,podla vlasovej analyzy mam prevahu progesteronu nad estrogenom.Ake by to mohlo sposobit tazkosti,ja ich mam totizto vela vselijakych a co by na to bolo?DAKUJEM

charlota

No RNG vidis, niekedy bohuzial clovek nenatrafi na tych spravnych ludi(aj o tom to je)...skoda je to, ze to pomahalo ludom, co to potrebovalia potrebuju a verim ze ich nebolo malo...keby mal krachnut nejaky obchod s oblecenim,hrackami, topankami, je mi to "jedno"...ale toto ma dost zamrzelo...
Nech Ta aspon tesi, ze si pomohol ako si vedel!

RNG

charlota, ani ja to nechapem....
Ale zialbohu uz sa nemozem viac sam seba klamat, ze sa to predsa len da do spravnej formy.Privela veci tam nepracovalo tak, ako by to malo byt v normalnom podniku.

charlota

Samozrejme ja Ti verim, normalne by som mala chut Ti tie obchody nejako zachranit, lebo ma to stve, tie doplnky su dobre a este aj ty sa snazis ludom pomahat...uplne vsak chapem ze mas rodinu, inu pracu atd...len nechapem akoze to nedokazali ludia tu v SR poriadne rozbehnut...vsetko sa predsa da, ked sa chce...je to tazke ked ty si v USA a nemas nad ty priamy dohlad

RNG

charlotta, keby...
Ale 6.5 rokov som sa snazil a nemal som stastie.A aby som vylucil chyby, musel by som tam osobne byt.
Zialbohu, ja mam zivot a pracu v USA, nie na Slovensku a to je moja prvorada zalezitost.

charlota

RNG dakujem ti za opdpoved, je to fakt uzasne ako vies pomoct a v ramci svojich moznosti aj rychlo odpovedat. Takze zacinam aj so zihlavou, aj zinkom na akn a GSE. Zajtra si objednavam.
Mily RNG Tvojich obchodov by bola naozaj skoda. Ja s myslim ze keby si nasiel naozaj sikovnych ludi, islo by to! a trosku reklamy nezaskodi...Tvojich obchodov by bola skoda, ja viem uz si tu mnohokrat pisal ako sa to ma, ale neda sa s tym este predsa len nieco robit...kazdopadne Ti drzim palce a klaniam sa predtym co robis a ako sa snazis pomoct, vdaka

RNG

charlota, vsetky potravinove doplnky s vynimkou snad doplnkov s podobnymi ucinkami ako brane AD saozu pouzivat.
Tj zihlava je fajn, dobra na znizenie premeny testosteronu na skodlivy dihydrotestosteron, ktory je zodpovedny za akne a vypadavanie vlasov.Hlavne korene zo zihlavy su dobre, tie maju aj ucinok proti bujneniu buniek(hyperplazia prostaty, hrubnutie maternice dokonca problemy so srdcom). Listy su dobry zdroj kremika(kvalita vlasov) a zaroven dobre proti vzdysnym alergiam(antihistamin)

Najčítanejšie články