Otázky na RNG

RNG

janecka, chaparal pouzivaj pri aktivnych viralnych nakazach 2x1 gram denne.Na udrzbu staci 1/2 gramu denne.
Extrakt z olivovych listov klinicky ucinne je 3x750 mg(20% oleuropein) denne. Udrzobne staci 1xdenne.

RNG

sara 13, DMSO nie je krem ale tekutina v roll aplikatori
Krem je s MSM a ucinok na klby by si mala pocitit za niekolko dni.

RNG

nariaj, tym vlasovym analyzam co sa tyka hormonov velmi neverim. Tie su presne len na mineraly a pripadne drogy. Ale nevidim ziasdny problem, ked mas trochu viac progesteronu nad estrogenom. Inac to sa casom meni

sara13

kleopatrica a ako sa to u teba prejavuje? mna ked chytia taketo stavy neviem vyjst medzi ludi a ked aj musim ako do prace tak sa potim mam totalne chvenie celeho tela a este mi to sposobi aj blok v krku, no proste strasne.

kleopatrica

sara 13: ja som ho este nepouzivala, ale chcela by som niekedy skusit ci to fakt zabera. Trpim sociofobiou. Je to Proti stresu, depresiam a pod. RNG vravel, ze to ma v doplnkoch, ja to taktiez neviem najst.

jancecka

Charlota, skús toto, 0911 279 694, ja si objednávam na tomto, mne tiež nedvíhali tie pevné linky, tak som im napísala e-mail a oni mi naspäť zavolali z tohoto mobilného čísla a odvtedy len na to volám :D

charlota

RNG nech sa snazim ako sa snazim, nemozem sa dovolat na cisla v tych obchodoch, jednoducho akoby neboli zapojene, su zrusene? akym sposobom si mam teda doplnky objednat....?

sara13

kleopatrica na co je dobry ten ST. wort John, je to pri nervoch a stresoch? ak ano kde ho najdem lebo nevidim ho v doplnkoch u RNG? ako ti pomaha? ja som dost v strese.

jancecka

ozaj, a RNG, mám GSE kvapky, čo by sa stalo, keby si dám pár kvapiek do flašky s minerálkou? A koľko by som si ich mala dať aby mi nezmenili chuť? Vypijem vždy jednu minerálnu vodu denne, potom si čapujem čistú vodu z vodovodu. Je lepšie si ich dávať do neminerálne vody?

jancecka

Ahoj RNG, včera mi už došiel chaparal a výťažok z olivovníka, tam je napísané že užívať raz denne s jedlom, ale chaparal neviem ako a kedy si dať a koľko, mohol by si mi prosím napísať,ako ho mám užívať? A myslíš, že keď doužívam tieto balenia tak to stačí? alebo treba to jesť viac

Najčítanejšie články