Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

mariaj

rng,prosim,z coho sa vyraba Samento,ja by som to niekedy chcela skusit,len nie teraz ,lebo skusam postupne koli alergii.Ak to nacelkom zabalis,aby som si to mohla skusit ,a ak by to bolo pod inym nazvom ,tak to nezozeniem.DAKUJEM

zlatino

ahoj RNG kedze sa mi casto robi herpes tak sa snazim objavit nieco ucinne.Objavila som tabletky VALTREX 500mg. CO o nich vies a mozes poradit? Dakujem

doremi

ahoj RNG,mam na teba otazku....teda dnes mi zistili zvyseny bilirubin,mam 32 a normal je do 21 ,tusiim. ako sa mam stravovat,co jest a co nie,aby sa mi to upravilo????
beriem depakine-proti epilepsii,raz som mala zachvat/asi pred4rokmi/a vitamin pyridoxin,tedaB6/uz som ho dlhsie nebrala...)
pecenove testy mam v norme
moze byt pricina zvyseneho bilirubinu aj v diete/jem dost malo/???
dakujem za tvoj cas a odpoved

jancecka

no vidíš, to som nevedela, takže kludne si to môžem dávať vo veľkých dávkach ako si napísal a druhý krát si budem pýtať tie kapsule nie pre deti :D ok dakujem, a ešte prosím ťa kedy? počas jedla po jedle alebo nalačno?

RNG

janecka, vyrobca odporuca obvykle len male, udrzobne davky, nie aktivne klinicky ucinne.
Na ten extrakt z olivovych listov, je tam aj ovela silnejsi, 750 mg kapsule Swanson. Tie male su urcene len na udrzbu a pre deti.

jancecka

mám trošku z toho zmätok, takže chaparal má na krabičke poznačené 500 mg, to má zrejme jedna tableta toľko, čiže 2 x po dve tablety dennem, pri nákaze, a ten olivový výťažok má na krabičke 150 mg čiže to mám 3 x 5 tabliet denne. Veď to zachvílu zjem :D ak som to správne vypočítala

RNG

janecka, aj ja si davam kvapky GSE miesto do vody casto do caju. Ale su definitivne horke, a na tom nic neviem zmenit.
Kto neznasa horku chut, pre toho su GSE kapsule, jedna kapsula obsahuje 12 az 15 kvapiek GSE.

Najčítanejšie články