Otázky na RNG

zuzuzuzu

RNG, este by som sa chcela spytat, ako obnovit menzes po ubytku hmotnosti. To, co mi poradite, treba uzivat vsetko spolu alebo len 1 druh? Dakujem este raz.

RNG

usiko, povodny 5-HTP bolo 60 x 50 mg, , novy je 120 x 100 mg.
Ceny su odvodene podla tej istej formule z nakupnych velkoobchodnych cien.
Zialbohu, aj velkoobchodne ceny sa menia a po case treba ceny prisposobit nakupnym. Pri malej zmene sme nemenili ceny, ale v poslednom case boli dost prudke zmeny na trhu, takze niektore ceny sme museli prisposobit(prelozene do normalneho jazyka=zvysit)Sorry.

RNG

zlatini, vsetky antiviralne synteticke maju skodlive ucinky na pecen.
Pri roznych temach som uvadzal rozne antiviralne(herpes, opar, hpv, mononukleoza...)niektore slabsie, ine velmi silne. Najsilnejsi, chaparal sa vyrovna(najmenej) ucinku valtrexu, accycloviru a inym syntetickym antiviralnym.
Ale pravdepodobne ti staci brat len to, co odporucam vlastne kazdemu:
selen, zinok a probiotika, ktore obsahuju aj kulturu Lactobacilus Bulgaricus,
Pripadne aj Astragalus, ktory je znacne antiviralny a zaroven silny adaptogen.

RNG

mariaj, samento je dostat aj v cechach, najdi si to na nete.
Vyraba sa z Vilcacory(teda nie vyraba, ale specialne patentovane extrahuje=vytazuje)
Vilcacora ma tie iste ucinky, len jej treba brat najmenej 15 gramov=2 polievkove lyzice
denne na rovnaky ucinok(a je to lacnejsie, ako Samento, mimochodom az na to, ze treba z toho urobit caj, varit 5 minut a podom odstat cez noc a zliat-nefiltrovat, kdezto zo Samenta treba len 2x10 kvapiek do vody, co je pohodlnejsie)

RNG

doremi,
Depakine je vlastne valproicka kyselina, synteticka nahrada valerickej kyseliny(z valerianu, prirodneho utlmovadla), ktora medzi svojimi bocnymi efektami podla literatury vyvolava zvysenie pecenovych enzymovb az u 20% ludi co ju beru.
Nahrada by bola utlmujuva vaslerianova kyselina alebo silny valerianovy caj. Ucinok valproickej kyseliny je zvysenie hladiny GABA(gama aminomaslova), doleziteho neurotransmiteru zodpovedneho za klud.
GABA a slabsi GABA komplex ale mozno dostat ako potravinovy doplnok, takze nevidim dovod pre branie skodlivych chemikalii

RNG

senties, povodne som mal progesteronovy krem v predajniach ale sa neminal.
Pravdepodobne uz dalsi nemaju a ani nepytali...
Skus yam a Dong Quai, tie tak isto zvysuju progesteron nepriamo.

zuzuzuzu

RNG, ako dlho treba uzivat GSE, ak chcem vyhubit bakterie? Kolko kvapiek do 1 litra vody? Treba to pit s jedlom alebo mimo jedla? A nebije sa to s probiotikom? Dakujem Vam.

usiko

RNG, preco tak velmi zdrazeli doplnky u vas? 5-HTP, co som predtym kupila za tusim 391 SK, teraz stoji omnoho viac, okolo 500 SK, aj acidophilus s pektinom zdrazel........co sa stalo? vcelku som ostala prekvapena, ked mi prisiel balik......

Najčítanejšie články