Otázky na RNG

RNG

sara 13, DMSO aplikator obsahuje 0d 50% az do 90% DMSO,(ostatok je voda,nic ine), co je husta priehladna tekutina, nie krem.
DMSO je silne absorbujuci vodu, preto vyssie koncentracie pri prieniku cez kozu sposobuju stipanie, ktore ale za par minut zmizne.

li

ahoj RNG, prosim mohol by si mi poradit co mas spravit ked sa mi spred roka vratili plucne mykoplazmy. Vtedy som brala velmi silne antibiotika a ked mi potom robili krve testy stale som to tam male ale klesalo to. pred dvoma tyzdna som zasa zacala pokasiavat a z testov mi zistili ze mam opat hranicne hodnoty. dalo by sa to vyliecit bez antibiotik? dakujem.

usiko

no, kamosi, ak si precitazte posledne RNG spravy zo vcerajska, asi pochopite, ze uz vam neodpovie......urobili sme si na neho monopol a vliezli sme mu do kazdeho volneho casu, co mal.....denne sa tu objavovalo viac a viac otazko, kazdy pisal, namiesto toho, aby si vyhladaj info v inychv temach, RNG trpezlivo odpovedal a odpovedal....ja ho chapem, a dufam, ze ked mu budeme chybat, raz sa vrati a bude si vyberat, na ktore otazky odpovie....

citrikrom

zdravim RNG, pisem ohladne citrikromu, krooy uzivam.
Chcela by soms a opytat ci nahodou neviete ci je v poriadku, ze sa mi nejak zzacala tocit hlava z t toho.:(

zlatino

suhlasim s j hoci som este pred nedavnom tuto stranku nepoznala pan RND ma ma zaujal s jeho vedomostami a kazdemu tuto stanku odporucam.nechapem ludi ktori nehladaju pomoc a len podpichuju, naco vlastne citaju tieto odkazy

sara13

RNG chcem sa ta opytat na aplikator roll DMSA, z coho sa sklada tento krem? je mozne ze ked som ho pouzila prvykrat ta ma to dost stipalo, pichalo a svrbelo, bolo to neprijemne. Z coho to mohlo vzniknut? Na druhy krat uz boli tieto priznaky miernejsie.