Otázky na RNG

farmaceutka

to iste plati aj o serotoninovych receprtoroch- risperidon blokuje konkretne 5-HT2 subtyp serotoninovych receptorov.

farmaceutka

RNG, s tym risperidonom poriadne zavadzas! Risperidon BLOKUJE dopaminove (nie dopalaminove!) receptory, cize ich ucinok znizuje. Je vseobecne zname, ze L-DOPA ZHORSUJE PRIEBEH PSYCHOZ! to sa nebojis, ze tu niekomu svojimi radami poskodis zdravie?

RNG

zuzuzu, riasy su rozne a kusok nie je naozajstna miera.
V jednej mini tabletke kelpu je 150 mcg jodu.
Ja odporucam aspon 1 mg, moje zdroje lekari vyskum v 80 rokoch) odporucali 1 az 6 mg,
japonci dostavaju v priemere 12.5 mg denne,ale oni jedia tej morskej buriny plno,
jedna kvapka jodovej tinktury obsahuje 2 1/4mg
(Tinktura sa aplikuje na kozu, samozrejme a odtial si to telo nasaje postupne dovnutra)

RNG

zuzuzuzu, medzi antimikrobialnymi(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivoveho listu, graviola, lapacho, aj collostrum snad) a probiotikami musi byt aspon 3-4 hodiny pauzy.
Najlepsie je dobrat antimikrobialne tak asi 3-4 hodiny pred spankom a
na noc si dat probiotika s jablkom, aby sa cez noc rozmnozili a osidlili creva.

zuzuzuzu

RNG, ak dovolite, este jednou otazkou Vas oberiem o trosku Vasho casu a energie - kolkokrat do tyzdna treba jest kusok rias s obsahom jodu, aby som mala v tele dost jodu? DAkujem.

zuzuzuzu

Dobry den, pan RNG. S cim okrem oreganoveho oleja nie je vhodne kombinovat probiotika, aby sa ich ucinok neznicil? A vedeli by ste mi poradit nieco na neustale zapaleny a zarasteny bolestivy necht a tvrdu kozu na chodidle? Dakujem Vam moc.