Otázky na RNG

usiko

RNG, mate pravdu, uz davno som si vsimla, ze ste tu stale, ludia vam davaju viac a viac otazok a cim viac ich odpoviete, tym viac ich pride....naucili ste lludi obracat sa na vas so vselicim moznym, az som mala pocit, ze hadam ani nepracujete len visite na nete....Mozno keby ste odpovedali len na nove dotazy, a na otazky, na ktore ste uz volakedy odpovedali, staci napisat =uz som na to odpovedal, pohladaj na fore=.....ja neviem, nejako takzo by sa nedalo? ale ak nie, my prirodzene budeme respektovt vse prianie.....ved ako sme sa naucili, tak sa odnaucime.....ja vam vdacim za vela...dakujem a majte sa pekne....

RNG

j, ja sa "nevykaslem". Ja jednoducho nestacim na to vsetko.
Velmi lutujem, ze den nema 48 hodin, ze nie som milionar alebo aspon mlady clovek plny energie, ale stary a velmi zaneprazdneny clovek s hromadou inych povinnosti v USA, ktore si nemozem dovolit zanedbat, lebo z toho zijem.

RNG

OK, usiko, este ti na to odpoviem.
Nie je moja povinnost ani profesia robit v zdravotnictve.
A necitim sa na to ani kvalifikovany ani povolany.
Do tohoto fora som prisiel len pre coraz vacsi kontrast medzi tym, co sa v poslednych 50 rokov objavilo v roznych inych pristupoch k lieceniu a udrzbe zdravia, ktore zialbohu drviva vacsina medickeho priemyslu nechce brat do uvahy.
Ale uz som obetoval dost, je cas, aby prevzali stafetu iny, podla moznosti z fachu, tj ti, co prisahali, ze budu ludom pomahat.

j

Teda, ak sa na nas RNG "vykasle", tak to bude (aspon pre mna a moju rodinku) dost problem. Lebo je to odbornik. Na druhej strane ho aj chapem, lebo niektori Slovaci su banda obmedzenych idiotov a urazaju do nemoty. Ale ved nech si len pozieraju tu hnusnu chemiu a nech skapu na otravu a este si aj za to pekne zaplatia. No comment.

RNG

este na ten dopamin antagonist definicia:
A dopamine agonist is a compound that activates dopamine receptors, mimicking the effect of the neurotransmitter dopamine.

Cize pre tych co nerozpravaju anglicky:
dopamin antagonist je latka, ktora AKTIVUJE dopaminove receptory(tj robi to iste co dopamin) a tym napodobnuje efekt dopaminu
Zda sa, ze niekto nerozumie tomu, co hovori, alebo ze by sa slovnik mylil???

usiko

rng...co presne to pre nas znamena?Koniec doplnkov a koniec teba na tomto fore?....ste asi velmi nahnevany.....bozicku, to kto vas tak nahneval?

RNG

Prosim citatelov neadresovat ma na ziadnych temach v buducnosti.
Prenechavam to "odbornikom"
Ja som sa nim nikdy necitil, aj ked som studoval lekarsku literaturu od lekarov zaoberajucich sa liecenim prirodnymi prostriedkami vyse 16 rokov, tj moje vedomosti v tom su rozhodne vyssie, ako lekara a farmaceuta, ktory tymto rozdielnym pristupom nevenuje ziadny cas.
Ale je to na mna privela zodpovednosti, berie mi to privela casu a penazi a je cas, aby sa do toho pustili ti, co su za to plateni a je to ich odbor.

RNG

zlatino, co bolo schvalene ako potravinovy doplnok, tj s tymi istymi kriteriami, akomplatia pre potraviny, nesmie mat ziadne skodlive ucinky v odporucenych davkach.

RNG

This drug belongs to a class of Anti-psychotic drugs known as Atypical Neuroleptics. It is a strong dopamine antagonist.It has a high affinity for D2 dopaminergic receptors. It has actions at several 5-HT (serotonin) receptor subtypes. These are 5-HT2C, linked to weight gain, 5-HT2A,linked to its antipsychotic action and relief of some of the extrapyramidal side effects experienced with the Typical Neuroleptics through action at 5-HT1A. The latter action may lead to an increased release of Dopamine from Mesocortical neurones in the brain.

Tak toto ma viedlo k tomu, ze sa zvysuje risperdonom nakoniec Dopaminova hladina, aj ked je dopaminovy antagonist
Ale mas pravdu, je to pre mna privela, nakoniec to nie je moj odbor a ked sa do toho vyznas lepsie, tak je tvoja povinnost pomoct ludom na tychto strankach, ako sa o to pokusam, mozno neuspesne, aj ja.
A studovat ine pristupy k lieceniu, nielen skodlive chemicke drogy. V prirode su miliony latok este nepreskumanych a statisice uz preskumanych, ale neznamych farmaceutom, lekarom a celkove zdravotny priemysel o nich nechce nic pocut.
Takze to nechavam na tvojom svedomi a ja sa vzdalujem - budem sa venovat len svojmu polu, kde som bez pochybnosti expert.A do toho to pola by som ani nenakukol, keby si ludia v zdravotnom systeme brali hippokraticku prisahu k srdcu .