Otázky na RNG

RNG

rispen (risperidone) je synteticka chemikalia pouzivana na bipolarne a schizofrenicke poruchy. Pracuje na dopalaminovych a serotonimovych receptoroch, cim zvysuje hladinu dopalaminu a serotoninu.
Oboje sa daju doplnit(L dopa a 5-HTP) alebo pouzit podobnu prirodnu latku, ako SJW
Pri menovanych poruchach je niekedy dobre si doplnit aj ine neurotransmitery, obzvlast mineraly(mineraly na kosti) a GABA.
A samozrejme kazdemu doporucujem cistit si cievy lecitinom, co je zaroven dalsi neurotransmiter z rodiny cholinov.

RNG

touareg, ked ti nefunguje poriadne zaludok a kazi sa v nom jedlo, potrebujes asi Betain HCl. Ak je to z nedostatocneho pohybu v crevach, psylium, collostrum enzymi a probiotika su riesenie.
Pokazeny zaludok sa rychlo napravi(sterilizuje) glgom-dvoma koloidnej strebornej vody.

sajfa

dobry den prajem. RNG mohol by si mi poradit niaky doplnok za nahradu lieku rispen. lebo ad mi vobec nezabrali zabral mi len rispen.chcel by som ale skusit nieco na prirodnej baze.

touareg

RNG,viem,ze ten MSM krem je dobry aj na kozu, ale kedy ho mam na nu aplikovat, pri nejakých problemoch koznych, alebo v akom pripade?
A este jedna otazocka.Ked mi je spatne od zaludka,pocit na davenie, akoby pokazeny, je dobre uzivat rano psylium na precistenie criev a ked ano, tak kolko dni to praktizovat?Alebo co robit v tom pripade?Ja to mavam aj vtedy, ked idem niekde autom, je mi spatne od zaludka a nakoniec mi to prejde az do takej formy, ze mam akoby pokazeny zaludok z toho cestovania a spamatavam sa aj 3 dni.Minule mi nepomoholi ani zazvorove kapsule proti nevolnosti.

RNG

usiko, ja som informoval konatelku, co od nej chcem(financne spravy, spravu o predanom tovare, skladove spravy atd.) a nevyhovela mi do stanoveneho datumu. Tak som jej napisal, ze za takych okolnosti som nie ochotny pokracovat dalej v nakupe doplnkov z vlastneho vrecka. Ci o tom oboznamila predavacky alebo nie, to uz nie je moja starost, one je konatelka,ona ich zamestnava a dava prikazy ako pracovat, ja som "len" majitel firmy na papieri, do kazdodennej cinnosti slovenskej firmy ako cudzinec nemozem priamo zasahovat. Take su zakony na Slovensku...

RNG

touareg, ten MSM krem ma vyborne skoro celkom prirodne zlozenie, takze je dobry krem na kozu.Zaroven dodavas MSM, co je pre telo zdroj siry a polarne rozpustidlo, pomaha pri bolestiach klbov, ale aj svalov.

usiko

RNG, OK, fakt pozeram, ze tie kapsule co mam teraz su 100mgx120 kapsli, tie povodne boli 50mgx120 kapsli........pardon, ale mala ich mamka doma, lebo posielam na jej adresu a nepytala som sa jej na zlozenie......Inak, som volala do ZLucenca, ze ci koncite, a povedali mi, ze o nicom nevedia....vsak to nie je pravda? Mne to 5HTP a SJW tak pomaha, ze neviem, co budem robit potom........zase na antidepresivach.....?

RNG

lecitin je potrebny aj na funkciu mozgu ako neurotransmiter(fosfatidilcholin). Takze kdekolvek sa nachadza viazany na tuk(vajecne zltko, maso, soja...) je zdroj pre mozog a jeho spotrebu. Ale na cistenie ciev potrevujes nie viazany, ale cisty lecitin, aby sa mohol naviazat na tvoje tuky v tele.