Otázky na RNG

caly

RNG, ak este budete odpovedat na otazky na tomto fore, chcela by som sa spytat ohladne GSE:
- treba ho po otvoreni skladovat v chladnicke?
- ako dlho ho treba denne 30 kvapiek do 1/2 l vody uzivat, aby sa vynicil helicobakter?
- treba to pit na prazdny zaludok alebo sa moze aj s jedlom?
Mnohokrat Vam dakujem za vsetky Vase cenne rady.

Ivka 1

Zlatino na zníženie chuti do jedla,teda hlavne sladkého sú vhodné doplnky výživy ,ktoré obsahujú chróm. Je však dávať pozor na odporúčané dávky,lebo chróm odburáva cukor z krvi.

zlatino

ahoj RND prosim mozes mi poradit nieco co by mi odvratilo hlad? Ani nie tak hlad ako chut na jedlo. Mam potrebu stale nieco zut,no a tak ked zacnem na ranajky ako keby som sa nimi rozjedla a stale do niecoho zobem.Uz mi to ide na nervy:-) potom sa zbadam ked uz mi je vsetko tesne a zacnem sa kontrolovat ale to ma zasa prejde a tak to ide dokola.CO S TYM?PROSIM -inak pripada mi to ako bulimia len s tym ze ja vsetko travim nezvraciam

usiko

renko, 5HTP - 580, SJW - 173, minulotyzdnove ceny....

Sarianka
asi aj aj, alebo nikto nevie, alebo cakajme, alebo neviemco...teraz to vyzera vseliako, RNG vypada velmi nahnevany z niecoho okolo predajni, tak mu dajme trochu casu, ked neodpoveda, tak neodpoveda.....ma na to pravo....