Otázky na RNG

RNG

kostlivec, nie je sam. Je to nasledok stresu.
Niekomu mozu pomoct doplnky ako chrom a satierol, tiez rozne octy.
Niekto potrebuje posilnit spanok(melatonin, 5-HTP, SJW, kava-kava, GABA, rozne byliny, ako valerian, chmel pastierska kapsicka, passiflora...)
Niekomu staci brat viac vitaminu B(hlavne Stress-B).
Samozrejme pomahaju prechadzky, cvicenie, meditacia, yoga, thai chi.

RNG

diky, adresa a informacie na cast produktov v mojich obchodoch je casto vedena na boku ako reklamy Google, pod Doplnky vyzivy(RNG)

oli

RNG prosím ťa, chcela by sa ťa spýtať na nasledovné. Dnes v správach hovorili že na budúci rok asi čaká Slovensko epidémia hepatitídy typu A, ktorá sa opakuje v pravidelných cykloch, každých šesť rokov. A naposledy bola v roku 2003. V súčasnosti Praha bojuje s touto epidémiou a vyzerá to tak že ozaj to príde aj na Slovensko. Čo myslíš, aká najlepšia ochrana - prevencia, teda okrem umývania si samozrejme rúk, by bola najvhodnejšia. Pomôže aj koloidné striebro piť preventívne? Alebo sú aj iné prostriedky? A keby ju už človek dostal, ako sa vyliečiť?
Ďakujem.

zlatino

dakujem za radu ale mam dotaz, prednedavnom som bola na zenskej operacii kde mi zobrali vaj.+mater.mozem si aj tak prikladat jodovu tinkturu na spodok pretoze vtych miestach mam jazvu

kostlivec

Dobry den. Neviem, ci mi viete poradit, ale aspon sa chcem spytat, co si o tom myslite. Je to cele trochu smiesne. Moj brat (24) uz asi dva roky po nociach sa zobudza a ma take nenormalne "najazdy" na sladkosti. Proste vtlaci co vidi, len nech to je sladke a nevie sa zastavit, potom je mu samozrejme uplne zle ked ide spat. Inak sa stravuje uplne normalne, len v noci robi taketo somariny, a nevie co s tym, nema to pod kontrolou. Je to takto trochu vtipne ked to pisem, ale v skutocnosti ani nie... inak ma uz nejaky ten cas aj problemy s klbami. na tom som sa vas uz pred casom pytala. vraj ak nema boreliozu tak by nic nemal v takom veku mat. boli mu robene testy a mal ich akurat na hranici vraj. takze lieky nedostane zatial... on si mysli, ze tieto dve veci mozno nejako suvisia, no neviem neviem..prosim, poradte, ak viete. Dakujem.

RNG

Zaludok, skus GSE alebo zinok. Tie su velmi silne antimikrobialne.
Inac kazdemu radim brat zinok, selen probiotika(aspon raz za dva tyzdne na probiotika) a raz az dva krat za tyzden lyzicu cisteho lecitinu na cistenie ciev(a ine funkcie v mozgu)

RNG

zlatino, SJW aj 5-HTP ti mozu pomoct destresovat a mat hlboky spanok. Ked mas problem s hypothyreozou, davaj si na spodok brucha raz tyzdenne 10 kvapiek jodovej tinktury(flak asi ako dlan)