Otázky na RNG

usiko

joj zlatino, mala som veeelky preklep, tieto veci co som napisla mi pomohli prestat prezierat sa...prezierala som sa lebo som nebola psychicky ok, ani teraz nie som, ved kto je,,,,ale je to lepsie a teraz viem, a hlavne moja psychika vie, kedy ma jedla dost, a prestane jest......schudla som dva kila bez toho, aby som chcela, este aj cokoladu jem kazdy den, take tri kocky, a schudla som. mam 163 cm a 50 kg takze musim trochu zvysit jouly aby som tie dva kila pribrala naspat....

oli

Ešte raz ďakujem RNG,je dobre vedieť viac. Ja som to asi zle užívala. Naliala som si na kovovú lyžicu, vyliala do pohára a doliala vodou,čo nie je správne. Jeden, ten menší rozprašovač používam na striekanie do očí.

RNG

oli, rozprasovac ma vnutri kovovu pruzinku(navrat)takze nie je priam najlepsi prostriedok na skladovanie. Ale nastastie je tam gulka, ktora uzaviera pristup koloidnej striebornej vody k styku s tou pruzinkou, ale prvy strek (koloidna voda, ktora prisla do styku s pruzinkou) je neucinny.
Po case sa ale pruzinka pokryje vrstvou striebra(tj polarizuje) a dalej neodobera strieborne iony.
Nepodarilo sa mi zohnat rozprasovac kde by bola pruzinka pokryta plastikom, zatial.

oli

RNG,no už si tu, písala som do inej témy ohľadom koloidného striebra. Mení sa jeho účinnosť ak sa dlhšie nepije? Chcem si nechať v rozprašovači nejakú zásobu v prípade potreby. Ďakujem

RNG

caly, GSE netreba chladit. Prave naopak, GSE/citricidal sa pridava do inych produktov ako konzervacny prostriedok a to v mnozstvach 0.1 az 1 %(sampony, mydla, kremy a vsetko, co obsahuje prirodne latky, ktore by sa mohli kazit)

RNG

zlatino, malicko cukru alebo aj ocot(skvaseny cukor) potlacaju chut na sladke.
Preto nase mamky hovorili, "nedostanete cukriky az po jedle, lebo vam pokazia chut do jedenia"
Zuvacka obsahujuca xylitol je obzvlast vhodna, lebo zaroven ochranuje zuby proti streptokokom, ktore su pricinou napadaniz skloviny.

RNG

Usiko, istota je, ze ked neznizis davky SJW, predavkujes sa a dostanes serotoninovy syndrom!!!
Kazdy sme individualni, neviem ako tebe pracuje telo, ale zmensi davky SWJ az na hranicu, ked citis, ze potrebujes trochu viac.

lizanka

vaneska, ohladom toho koloidneho striebra ti skopirujem co mi poslal clovek odtialto z fora:

"o koloidnom striebre sa dozvies viac na strankach:
eutrofia.sk

www.zdravie.sk

Ja mozem povedat o koloidnom striebre v skratke, ze je to prirodne antibiotikum a mykotikum, ktore sa pouzivalo hlavne pred svetovymi vojnami, pokial neprisli velke farmaceutika a nezacali vyrabat vlastne antibiotika, ktore boli drahsie a menej ucinne.

Ja to pijavam rano a vecer za stamperlik a zapijam este asi 2 deci vody nato, aby sa to dostalo aj do criev. Da sa pouzit aj ako dezinfekcny prostriedok v pripade poranenia sa alebo ako spominas do oci(najlepsie malym rozprasovacom nastriekat, alebo aj nakvapkat niecim). Na mnozstve ani moc nezalezi a ani viac naraz by nemalo skodit ak sa napijes, alebo do oci das ... kvapkat by som povedal tak cca 3 krat denne(rano, vecer a medzitym ...).
Mal by byt ucinny v pripade bolesti hrdla, treba nim vykloktat ... v pripade rozprasovaca, sem tam som zvykol rozprasit do ust a nadychnut sa ustami ... ale ak mas nos zahlieneny, tak aj do nosa sa da nakvapkat ...

RNG ale aj ina literatura spomina aj moznost pouzit pri vyplachoch pohlavnych organov(posvy a tak ..).

Je ucinny proti viacerym druhom bakterii, pliesni a virusov ale velmi rychlo sa v tele rozklada a ucinnu dobu mu vravia, ze je do cca 5-10 minut ..."

agina

RNG ja by som chcela pochvalit flexibilnost predavaciek v Lucenci. Objednala som si 3 balenia vitaminu K a hned na druhy den som to mala doma....dakujem....