Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

RNG

ninka 255, na steatozu(tucnu pecen) odporucam hlavne lecitin. viackrat do tyzdna lyzicu.
Vyhybat sa treba hlavne potravinam obsahujucim fruktozu, ktora na 95% skonci v peceni, kde sa meni na tuky.
To znamena vacsinu potravinarskych vyrobkov, ktore obsahuju fruktozove sladidla.
Velmi ucinne na odtucnenie je Calcium D Glucarate, 2x500 mg
Tiez ciastocne ucinny na odtucnenie je aj sylimarin(z ostropestreca marianskeho) ktory zvysuje tok zlci, cisti pecen a zaroven stimuluje vytvaranie novych pecenovych buniek. Davka 3x200 mg+

RNG

spanok, 5-HTP 100 mg pred spanim alebo /a dve kapsule SJW pred spankom. To su nervy. Niekomu pomoze aj SAM-e alebo GABA, a samozrejme kazdemu odporucam pouzivat lecitin na cistenie ciev, ktory tiez prispieva v mozgu na klud a ine mozgove procesy.
Niekto pouziva Stress-B plus C na stress, niekomu pomozu mineralove zmesy(najlepsie zmes na kosti, kde su vsetky potrebne mineraly spravne zastupene vo vysokoabsorbovatelnej forme ako napr Bone Essentials)

zaludok

RNG, uz dlho mam problemy s travenim - pocit plneho brucha, zapcha, grganie, palenie v zaludku - ale zvlastne je, ze zaludok ma pali ani nie vzdy po jedle, ale aj ked sa napr. napijem vody alebo zjem iba ovocie. Skusal som betain aj enzymy, ale nejako to velmi nezabralo, mohlo by to byt sposobene nejakou bakteriou alebo virusom? Pomohlo by mi Vase GSE? Ak by ste mi odpovedal, bol by som velmi rad.

zlatino

prosim RND hoci vylozene nemam chut na sladke len proste na jedlo mozem uzivat co poradila usiko? STJonson Wort +5HTP? ake davky? mam aj stitnu zlazu beriem L-Thyroxin 50a aj preto som zacala priberat

spánok

prosím vás poradte mi niečo z vašich potr. doplnkov - na spanie- nemôžem do 12 alebo do 2 vnoci zaspať a ked sa zobudím, tak tiež mám problém.. dakujem

vaneska

LIZANKA,
dakujem pekne za info. Vyzera to ako taky maly zazrak...Vsestranne pouzitie - parada. Este raz dakujem a pekny vecer.

RNG

Prezieranie, hrozna chut na sladke a podobne su casto spojene s nerovnovahou neurotransmiterov v mozgu a niekedy pomoze doplnok na ukludnenie.
Stresovy hormon cortizol je casto zodpovedny za doslova zravost a ukladanie tuku(telesna obrana, ukladanie pre pripad potreby, v strese sa telo pripravuje na nahlu spotrebu energie, v prirode to bolo pri ohrozeni a energia potrebna na utek alebo boj)