Otázky na RNG

miroli

Dakujem Ti RNG, vyskusam, ale co moze byt pricinou tychto bolesti, nie tlak stavcov na nerv v oblasti L5/S1, alebo to podla teba s chrbticou nesuvisi. (Coho sa mam vyvarovat?)

granko

Ahoj!Chcem sa ta spytat,co je vhodne na liecbu chronickeho zapalu prostaty.Uz to trva asi rok a pol a urolog mi nevie pomoct.V moci mi nezistili ziadne bakterie,tak neviem ci na to mozem uzivat GSE.Prosim porad.

RNG

miroli, co mas sa nazyvalo kedysy hexenschuss, tj zapal sedacieho nervu
Snazili sa ti to zmiernit protizapalovymi chemikaliami(Aulin, Neodol= NSAID, podobne ako aspirin a kyselina salicilova, Diprophos je kortikosteroid, tiez protizapalova chemiklalia a Yellon je vytazok z pagastanu konskeho, silny antioxidant escin ale v primalej davke na ucinok na cievy, co ale nema s nervovymi bolestami nic spolocne)
Na poskodene nervy na vyhojenie je najlepsie brat hodne rybacich olejov, hlavne tie, ktore obsahuju vela DHA a EPA, obidva tieto su potrebne na vyhojebie poskodenych nervovych izolacii(myelin).
Odporucam 3x3+ gramy vyrobku MAX EPA alebo 3x5 gramov lososoveho oleja.
Ked potrebujes protizapalove, nesiahal by som za skodlivymi chemikaliami, ale radsej prirodnymi protizapalovymi:
curcumin(turmeric) 3x1 gram
bromelain, 2x600 GDU, hodinu pred jedlom
Boswelin 2x500 mg
GLA(pupalkovy/borakovy olej, 3x2 gramy)

RNG

sara 13,
Ja a hlavne moja zena ma dobru skusenost s SJW pocas dna a 5-HTP na zarucenie dobreho spanku(pouzivam velmi zriedkavo).

miroli

otazka na RNG:
Mam dorzalne vykl. di LV, zuzeny lavy LP, spondylolisteza L5 1. st. (podla CT 12/2007), asi pred 10 dnami ma zacala silno boliet noha v sedacej oblasti az ku kolenu zo zadnej strany. Ziadny uraz som nemal, trochu viac som predtym manualne pracoval, 1 den som plaval v asi 25 st. vode, zohnut sa mozem dopredu aj dozadu,. Boli to iba pri chodzi alebo pri stani az tak, ze nemozem uz po 5 min chodit, ked sedim alebo lezim o bolesti ani neviem. Beriem aulin, yellon tbl., vybral som uz 3 infuzie neodolpasse,5 inj. hotemin,1 inj. diprophos, mydocalm tbl.,no boli to stale.Co by som mal este vyskusat? Bojim sa operacie. dakujem za odpoved

RNG

mariaj, grganie zo zaludka znamena nedostatok kyseliny v zaludku. Vtedy je v zaludku kvasenie, uzaver medzi zaludkom a pazerakom sa neuzavrie natesno a plyny a kvasne peny nasilne otvoria uzaver, cim sa dostanu do pazeraka, sposobia palu a pri dlhsom sposobeni vazne poskodenia pazeraka.
Riesenie je opak toho, co predpisuju lekari bezne.Ja odporucam Betain HCl s kazdym jedlom(1 az 3 podla velkosti jedla a stravitelnosti)
Peroxid zialbohu nedostat cisty, ale je zamoreny technicky. Robia to naschval, aby ho ludia nemohli pouzivat vnutorne.
V Afrike, kde su ludia chudobni a nemozu si dovolit ziadne zapadne lieky sa peroxid pouziva v nemocniciach vnutorne na hromadu chorob, dokonca ho pouzivaju v koncentracii 0.035% na infuzie.
Kedze je ale v zapadnej Europe, USA a inych krajinach so zapadnou medicinou taky velky tlak voci peroxidu, netlacim ho, aby som sa nedostal do vazneho sporu s lekarmi. Radsej sa sustredim na doplnky vyzivy, proti ktorym aktivne nebojuju.
Ja sam som osobne pouzil parkrat 2 lyzicky 3% peroxidu do vody, hlavne zo zvedavosti. Ale to som mal cisty peroxid, nie komercny "stabilizovany" tazkymi kovami.
Cisty peroxid obcas dostat v lekarnach ako USP(farmaceuticka kvalita cistoty), aspon vo Svajciarsku som ho videl, a farmaceuti ho riedia(dostavaju ho ako 33%) podla zelania na 3-6% destilovanou vodou.
Viascere klinyky v USA ho potichu uspesne pouzivaju aj na liecenie rakovin.
Potichu, lebo vseobecna rozsirovana mienka o peroxide je, ze je karcinogenny.Samozrejme to rozsiruju onkologovia, lebo peroxid je velmi lacny a naviac ucinny a to by im zabilo velke zisky zo sucasnych chemicko-operacnych metod "liecenia" rakovin.

mariaj

Rng,prosim,ja som sa Ta zrovna chcela opytat na peroxid vodika.Pisal si,myslim,ze sa nim vyplachuje ustna dutina a moze sa aj zhltnut.A to fakt sa moze zhltnut 3% neriedeny? Mna to zaujalo,lebo ja koli tazkej alergii velmi striedam potraviny i lieciva,a prave peroxid by bolo dalsie cim by som si mohla pomoct.Ale Ty v predchadzajucom prispevku peroxid zamerne nespominas.Ma nejake negativa?Ja som ho chcela pouzit niekedy na zaludok ked sa mi grga.Uz mi pomaha zinok a oreganovy olej,toto by bolo teda dalsie.DAKUJEM.

RNG

oli, samozrejme pomaha prevencia. Hepatitis A virus(picornavirus), ako kazde ine virusy sa moze uchytit len v tele, ktore ma oslabenu virqlnu imunitu.
Preto tu stale trubim, posilnujte si viralnu imunitu, virusy su na postupe!
Antiveralne pre kazdeho:selen, zinok probiotika s obsahom Lactobacilus bulgaricus, a potom dalsie zhruba podla ucinnosti:
L-lysin, aloe vera(dlhodobe), velke davky vitaminu C, echinacea, baza, astragalus ,GSE, oreganovy olej, collostrum, lapacho, extrakt z olivovych listov a najsilnejsi co poznam a je na trhu je chaparal(larrea tridentata.
Koloidne striebro a peroxid vodika som tu naschval nespomenul, lebo koloidne striebro sa nedostane do celeho tela, teda aspon nie jeho najaktivnejsia ciastka, strieborne iony, lebo brane cez zaludok sa iony zlucia na malo ucinne chloridy striebra.
Na vsetky hepatitidy je ucinny protokol dr Berksona, regenerujuci a cistiaci pecen zaroven.(900 mg sylimarin, 600 mg alfa lipoicka kyselina a 400 -600 mcg selenu)