Otázky na RNG

959

RNG,ahoj.Mam na teba jednu otazocku.Tyka sa manzela.Dnes rano mi povedal, nech sa ta opytam:
Pod zadkom, teda presne tam, kde sa konci zadok a zacinaju stehna , alebo ako to mam opysat,v zadu ho pri pohybe velmi boli, hovori,ze akoby mu tam pristikovali kliestami.Ked sedi, lezi vtedy nie.Asi to ma tam natiahnute, pricviknuty nerv, alebo co je to tam, ze ho to tak velmi boli.Prosim ta, co na to odporucas, mame doma aj MSM krem, tak neviem, bol by dobry na to?
A este nieco sa ta chcem opytat, uz vies, co bude s obchodikmi?Dohodli ste sa na nejakom rozumnom rieseni, aby sa nezatvorili?
Ďakujem za odpoved.

RNG

granko, znizena imunita sa prejavuje vselikde v tele, romnozia sa bakterie, virusy, plesne, nasledok su alebo lokalne(miestne) zapaly alebo rozne choroby.
Adresovat sa daju uvedenymi prostriedkami. Pridam este dalsie,
collostrum
Samento/Vilcacora
Graviola
beta glukany
a hromada adaptogenov na posilnenie tela

RNG

charlotta.
GSE na vnutorne pouzitie je 60 kvapiek do litra vody v pripade chorob, pit postupne cely den.
Na pokazeny zaludok(prejedenie a nedostatocne konzervovany obsah zaludka primalo kyselinami, takze sa tam mozu rozmnozit aj kvasinky aj rozne ine hnilobne kultury, ktore nas zamoria-otravia)je dobra koloidna strieborna voda na vyhubenie vsetkych rozmnozenych bakterii, tj ucinok je za par minut. Ale strieborna voda nepomoze travit, na to treba kyseliny a enzymi(Betain HCl a napr Multienzyme alebo Pancreatine, Su[er Multienzyme obsahuje oboje vo velkych, ucinnych davkach)
Na cukrovku je najlepsie nizkosacharidova dieta, pohyb a niektore doplnky na regeneraciu pankreasu, pecene a odstranenie nasledkov cukrovky(oci, periferalna neuropatia)
Na tu temu som uz viackrat pisal do cukroviek

granko

dakujem za rady RNG.este by som sa chcel spytat,ze v poslednom obdobi som dost casto chory, ci to ma suvis s tym zapalom?

farmaceutka

pre mirolli:K tomu Yellonu dodavam- escin, ktory je v nom osiahnuty, posobi antiedemovo a moze znizovat tlak na nerv a okolie, takze sa moze spolupodielat na znizeni bolestivosti. Mna zaujalo, ze pises, ze beries Yellon v tabletach, pretoze ten sa uz nevyraba. To mas zo starsich zasob?

charlota

RNG prajem pekny den, dcerka mojej zmanej ma problemy od doby kedy mala kliesta...je pravda ze koloidna strieborna voda sa vyuziva aj pri liecbe boreliozy? zda sa mi ze som niekde citala ze jedna pani z ciech sa tak vyliecila...
a este sa vratim ku GSE ktore som si objednala...vecer si davam 5 kvapiek GSE do kokosaku a potom na tvar kvoli akne...mam GSE uzivat aj zvnutra, a kolko kvapiek? vadak za cenne rady, taktiez mam doma aj koloi. str. vodu...moze byt pouzivana aj na zazivacie tazkosti?
a co je dobre na cukrovku, ktorou trpi moja mamina...na tom mi velmi zalezi, chcela by som jej pomoct!

RNG

miroli, moze to byt aj od stavcov, to neviem vylucit. Ale aj tam su nervy poskodene a treba ich vyhojit, tj potrebujes EPA a DHA z rybacich olejov aj tam.

RNG

granko, zapaly mozu byt zo zamorenia, bakterialnej cinnosti, kvasinkove a plesnove nasledky a samozrejme aj nase vlastne virusy v tele.
Na zapal sa da ist protizapalovymi(curcumin(turmeric), dumbier, bromelain ,boswelin, GLA....)
ale to zialbohu neodstrani pricinu za zapalami.
Je mnozstvo prirodnych ucinnych antimikrobialnych(tj antibakterialnych, antiviralnych antimykotickych, antimykoplazmiockych a antiparazitickych)
Ktory ti zaberie neviem, ale kedze su to vsetko bezpecne potravinove doplnky, mozes ich skusat jednotlivo aj v kombinacii, kym najdes taky, co ti zaberie.
Ja osobne by som skusil, GSE, extrakt z olivovych listov,oreganovy olej pripadne lapacho pre zaciatok.
A samozrejme ako kazdemu ti odporucam selen, zinok a probiotika(tie aspon raz tyzdenne.