Otázky na RNG

silvinciatko

RNG este ak mozem : mate nejaky vitaminovy doplnok na krcove zily - nieco na baze varixinalu od Walmarku?
A predavate aj DMAE? dakujem

vaneska

RNG,
v starsich prispevkoch ste spominali, ze pri zvysenej teplote treba zobrat 30 kvapiek GSE. Plati to aj ak ide o 7- rocne dieta? Alebo je tam davkovanie ine? Ma 2 dni zvysenu teplotu 37,7 - 38, a tak to skace. Ziadne ine priznaky choroby sa zatial neprejavili.
Dakujem.

miriamma

Dobry den RNG, mam jednu otazocku. V poslednej dobe pozorujem zvyseny vyskyt modrin na mojom tele, co doposial nebolo, staci maly tuk a ta modrina je neadekvatna k tomu buchnutiu. Raz som mala na stehne az ciernu velku modrinu s opuchom...to iste sa mi prihodilo teraz, ale mam to na lytku. Asi pred stvrt rokom som hrala po dlhej dobe volejbal a moje ruky boli uplne "zmodrinovane"...od laktov az po zapastie...boli modro fialove...predtym som hravala volejbal a nic take sa mi nestavalo...s cim toto moze suvisiet? kde moze byt problem al.je to normalne?

silvinciatko

RNG dakujem za odpoved....ide o to ale, ze take mnozstvo magnezia sa chystam brat koli tetanii.
A tie Bone essentials sa beru tri krat denne?
dakujem

RNG

silviciatko,
Betain HCL beriem s jedlom, podla velkosti jedla 1 az 3
SJW beries len podla potreby, ked sa citis, ze na teba lezie depresia alebo sa pripravujes na nejaku extra dusevne vycerpavajucu situaciu.Narazova davka je 1 az 3 kapsulky, ucinkuje asi 8 hodin po jednej hodine potrebnej na vstrebanie.
Prosim, nikdy neber viac, ako 3x3 aj to len max 2 dni po sebe.
Ak chces brat SJW pravidelne, co neodporucam osobne,neber viac nez 3x1 denne!!!
Bone essentials samo o sebe staci na mineraly, netreba brat extra magnezium.
Podla davky 500 mg magnezia sa aj tak jedna na velmi neucinnu formu(oxide), z ktorej sa az 96% vyluci ladvinami, co je privelka zataz na ladviny.
Samotne B-6 osobne neodporucam, lepsie je zmes B-ciek(viacero ich spolupracuje v tele na ucinok) ako napr Stress-B alebo B-100, kde davka je 1kapsula/tableta maximalne denne, ale aj to nie je potrebne pravidelne, len v case extra stresu.

silvinciatko

Zdravim RNG :)
Kupila som si u vas v pradajni rozne pripravky a nie je na nich slovensky navod ani davkovanie, co mi az tak nevadi...len niektore veci mi nie su jasne, mohla by som poprosit o vysvetlenie ako sa davkuju nasledovne pripravky a ci ich pravne kombinujem?
Betaine hydrochloride - pred kazdym jedlom?
St. John s Wort - ako casto sa uziva?
Bone Essentials kolko krat denne - a uzi vas s iecim zelenym ( ja mam konkretne zeleny jacmen )
a Magnezium s B6 ( ak mam 500 mg magnezium a B6 20 mg a davam si magnezium 500 mh 3 krat denne kolko b6 tabletiek? staci jedna denne?
A Este som si kpila vitamin K pre lebsie vstrebanie...ten si davam 1 krat denne
Dakujem za vysvetlenie.

RNG

zufala, ked si myslis, ze to sposobuje GSE u teba, prestan ho brat. Nikdy som sice nic take nepocul, ale reakcia na cokolvek je mozna, aj na jahody, soju, orechy atd, tj mozno u niekoho aj na GSE
Ale co ma s tym hnedy povlak na zuboch, to neviem GSE nie je ani hnede, ani nepodporuje ziadne hnede plesne alebo kvasne kultury, ale prave naopak.
Jedine zafarbenie zubov, co si pamatam kedysi z detstva bolo pri popuziti tetracyklinu s mliekom

zúfalá

RNG, beriem GSE, oreganový olej a kokosový olej na kvasinky. Po týždni sa mi začal na zuboch tvoriť hnedý povlak a hrozne ma bolia nohy (myslím, že to tu už niekto spomínal). Môže to spôsobovať GSE?

RNG

Zaludok, ja to dost casto beriem sam. Niekedy dokonca pridam aj betaglukany, ked na mna nieco lezie. Prave teraz som si tym sposobom uz aspon po stvrty krat reabsorboval(nie vyhnisal!!!) jacmen na oku. Zrejme pomahali pri tom aj enzymi, ktore ako starsi clovek uz musim brat s kazdym jedlom, inac ho poriadne nestravim a velmi by ma naduvalo.

RNG

959,MSM krem to moze zmiernit, ale na poskodene nervy treba brat hlavne rybacie oleje, najlepsie koncentraty ako MAx EPA, ale aj cisty lososovy olej je OK. Davka 3x3 gramy, max 20 gramov denne na chlapa.