Otázky na RNG

RNG

janecka
yam 2x1 gram
pupalkovy olej 2x1 gram+
Damiana 2x1 gram alebo caj z lyzice praskovej
Doplnky sa pouzivaju dovtedy, pokial ich potrebuje telo. To je vyziva, nie jednorazove liecivo. Roztok GSE na vyplachy je to iste, ako na pitie, zhruba 60 kvapiek do litra vody,(alebo 6 kvapiek do deci vody)

RNG

poziarnicka,
viac ovocia a hlavne zeleniny, menej skrobovin a cukrov.
Vol nizkokaloricke jedla a vyhybaj sa vsetkemu obsahujucemu kukuricny syrup(high fructose corn syrup, fructose).
Pravidelne pouzivaj lecitin , 2x do tyzdna plnu lyzicu.
Meditacia, Thai chi a Yoga, tiez dlhsie prechadzky prirodou zbavuju stresu, ktory je hlavny dovod na vytvaranie stresovoeho hormonu cortizolu, ktory podporuje chut a zhromazdovanie tukov v tele

RNG

Josh, malicke zasielky do par tisic prejdu bez cla. Vacsie zasielky musia byt normalne oclene plus platis na ne 19% spotrebnu dan hned na hraniciach.

RNG

sari, zuvacka je OK ale kukuricny syrup(fruktoza) podporuje kazenie zubov. Najdi si zuvacku s xilitolom(brezovy cukor), ta ochranuje zuby.

RNG

Danina, extra jod moze pouzivat kazdy. Ja ho pouzivam raz tyzdenne pod pazuchy.
Reklamu na moje obchody este stale mozes najst na spodu alebo boku tohoto fora ako reklamu Google: Doplnky vyzivy(RNG), posielaju z Lucenca aj postou na dobierku.
Protokol dr Berksona mas spravny.

josh1

RNG...potrebujem poradit koli traveniu...ak po porcii jedla zoberiem jednu tabletu supermultienzyme a potom mam nafukovanie a palenie v zaludku, mam skusit 2 tablety zvysit alebo zobrat iba cisto Betain HCL? Neviem ci to nie je silne pre mna

mariaj

prosim este ako sa vola vytazok z grapefruitovych semien.Mienim si objednat antibakterialne a antivirusove doplnky,Aky rozdiel je medzi GSE a vytazkom z grapefruitovych semien?DAKUJEM

josh1

usiko...nevedel som ze RNG zije v USA, ale spominal tu drahe naklady zasielok letecky na slovensko a financne straty takze prepokladam ze vie na moju otazku odpovedat, aj ked nebola presna. Inac konkurenciu panovi RNG nehodlam robit, nemaj obavy...je to moja sukromna vec

mariaj

RNG,prosim,chcem si od teba objednat doplnok z vrby,co sa pouziva namiesto acylpirinu.Ako sa ,prosim,vola?Aeste kolko tabliet Bone esentialu sa uziva v jednom dni,ked uz su kosti horsie.DAKUJEM.