Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Otázky na RNG

usiko

Josh, okrem toho, RNG doplnky z ameriky neobjednava, on ich odtial posiela, lebo tam zije....maly ale dost podstatny detail....

jancecka

Ahoj RNG, ak budeš mať čas, prosím ťa ako často denne mám užívať yam, púpalku a damianu? Musí sa užívať dlhodobo? A prosím ťa ako sa robí výplach s roztokom GSE?? Koľko vody? a koľko kvapiek GSE?? Ďakujem moc za odpoveĎ

poziarnicka

ahoj, mám 148 cm a 73 kg váhu. Už 6 deň držím rozlišovaciu diétu, ale zatiaľ som neschudla nič. Mám veľký problém schudnúť, čo je v mojom prípade priam nutné. Podľa lekárky mám zatukovanú pečeň a beriem lieky na vysoký krvný tlak. Mám len 33 rokov a veľmi zlú genetickú výbavu. Môj otec má od cukrovky-pichá si 4x denne inzulín, cez DNU hádam všetko. Je na invalidnom dôchodku a ja nechcem takto dopadnúť. Ako si mám liečiť pečeň a naštartovať metabolizmus na chudnutie?? Mám aj sennú nádchu a astmu. Dakujem

sari

V mojom okoli som nasla jedine tieto zuvacky bez aspartamu- Lotte Ginseng. Zloženie: gumový základ, ženšenový prášok, ženšenový extrakt, E 150, glukóza, kukuričný sirup, škorica, pepermint, d- sorbitol, želatína. Nie je v obsahu nic zdraviu skodlive? Mozu sa z glukozy kazit zuby?

danina

RNG este nieco praskovy lecitin je extrakt zo sojoveho oleja? Pravdepodobne by som dostala vsetky odporucane vyrobky v obchode so zdravou vyzivou?
Dakujem

danina

RNG dakujem za odpoved. Chcem Vas este poprosit o jednu informaciu. Kde by som mohla kupit tieto vyrobky. Citala som, ze nie su dostupne v lekarnach. Mate nejaku predajnu v Nitrianskom kraji??

Co sa tyka tej stitnej zlazy, bol to zatial iba dohad, neviem presne, ale niekedy je takyto biochemicky obraz priznacny aj pri porusenej az nefunkcnej stitnej zlaze a casto sa na to pride velmi neskoro.

Este sa chcem uisti Protokol Dr.Berksona:
sylimarin 900 mg
alfa lipoicka kyselina 600 mg
selen 400 mcg.

Dakujem a prajem pekny den.

RNG

este dodam, ze na znizenu funkciu stitnej zlazy pomaha brat extra jod, ci uz transdermalne z jodovej tinktury(10 kvapiek u chlapa pod pazuchu raz tyzdenne), alebo jest morske plodiny, ako kelp, spirulina a kombu.
Co sa tyka "klasike, Lipantilu" nemam po precitani, co vselico sposobuje nan ziadny dobry nazor.
patientsville.com
A to hlavne, ked sa berie dlhsi cas, lebo tam sa zle ucinky znasobuju.
Policosanol ho plne zastupi a ten, ako potravinovy doplnok sa moze brat neobmedzene dlho bez bocnych ucinkov(v odporucanych davkach), tak ako bezne jedla.

RNG

dfanina, na odtucnenie pecene(a pritom aj cistenie ciev, co je este dolezitejsie) pouzivajte viackrat do tyzdna cisty praskovy lecitin, 1 lyzicu naraz.

Specificky na odtucnenie je aj calcium D Glucarate, ale nemyslim ze ten na Slovensku zatial dostat.
Na znizenie cholesterolu a triglyceridov je dobry Policosanol, vytazok z cukrovej trstiny(listy) , davkovanie je od 10 da 40 mg denne, podla potreby.
Na regeneraciu pecene je protokol dr Berksona, pre ludi s pecenovymi problemami odporucam robit 2 krat do roka, 3 tyzdnovu kuru.
Na vyhnutie sa zabudovavaniu tukov do pecene sa treba vyhybat hlavne fruktoze a vysokofruktoznemu syrupu, ale aj inym cukrom podla moznosti. Telo meni prebytocne cukry a az 95% fruktozy v peceni na tuky.