Otázky na RNG

RNG

Usiko, vyrobcovia niekedy menia mena. POvodny Max EPA mal zlozenie 180 mg EPA a 120mg DHA na 1000 mg kapsulu.
Cislo produktu sa ale nezmenilo ani obsah, len nazov.

RNG

sariana, mineraly sa vstrebavaju a zabuduju do kostry len v urcitych presnych vzajomnych pomeroch.
Preto pre vyssiu ucinnost odporucam len formu a zlozenie(vzajomne pomery) presne na to navrhnute.
A to je napr v Bone Essentials.
Na zrak je najlepsie jest hodne mrkvy, karotenoidy sa varenim nenicia velmi.A ine zeleniny, hlavne syto farebne.
Ocuppex ma velmi bohaty obsah, preto ta vysoka cena.
Na cievky v sietnici je dobry vytazok z hroznovych semien(Grape seed extract). Na nervy v sietnici zase rybacie oleje.

danina

Zdravim RNG. Precitala som si niekolko prispevkov s problematikou zvysenych pecenovych testov. Moj manzel ma v poslednom case podobny problem. Co som sa dnes zhrozila, ked som mu bola vziat vysledky.Porovnavala som mu vysledky z maja a teraz: ALT 1.67 teraz 5,18; GMT 0,74 teraz 1,93; ALP 1,52 teraz 1,87, Triglic 3,48 teraz 9,29, Chol 6,5 teraz 8,8, HDL 1,10, teraz 1,16. Zhrozena som z ALT a trigliceridov. Manzel mal robene sono a steatozou pecene trpi prakticky od malicka.Ostatny nalez je v norme. V decembri minuleho roku prestal fajcit, pribral pribl.10kg. Ale az taketo vysledky som neocakavala. Bral klasiku Lipanthyl, ale ja by som rada patrala po pricine. Mohla by to byt aj nefunkcna Stitna zlaza - patrame.. Stravuje sa nepravidelne a niekedy si potyka aj s palenkom, za co sa samozrejme skriepime. Citala som o nejakych pripravkoch, ktore distrubuujete, mozete mi nieco poradit.Dakujem za odpoved

usiko

RNG, ak sa smiem este spytat, radili ste mi pre mamku 3x3 g Max Epa denne na nozku, kde ma poskodeny sedaci nerv.....mam od vas z obchodu rybi olej, nazov je Omega - 3 Fish oil 100 Mg, obsah EPA 180 mg, DHA 120mg...je to tenMax EPA, co je v tom cenniku, ktory ste mi raz poslali? Alebo mate v obchode este Max EPA a toto je nieco ine? Co mam teda mamke kupit? Dakujem

sariana

RNG,
mojej sestre (11 rokov) sa postupne zhorsuje zrak a navyse ma slabu sietnicu. Poradis nejaku dobru kombinaciu doplnkov - okrem occuplexu, ten je dost drahy.
Dalej: co je lepsie uzivat 52-rocnemu cloveku kvoli odvapnovaniu platniciek? Bone essentials alebo Cal-Mag-Zinc? Pripadne co este naviac...
Vopred dakujem za odpoved:-)

RNG

Nature's Way, Swanson a Now su vyrobcovia,maju vsetci kvalitne(GMP) produkty.
Vitamin Shoppe predava druhe znacky a svoju znacku im robi niekto iny . Takze kvalita je rozna podla vyrobcov.
Takze viacmenej z tychto hociktory je dobry v zmysle kvality, ale treba si davat pozor na obsah, tj co a kolko jednotlive doplnky obsahuju.
Ja odhadujem naozaj ucinne max 10% z ponukanych vyrobkov, skor 5%

RNG

zubky, na dvojrocnom babatku by som neodporucal robit akekolvek bielenie zubkov. Nakoniec nie je to zdravotna zalezitost a to nie su aj tak permanentne zuby.
Z coho sa zafarbili? Tetracyklin?